Külastaja meelespea

Eesti Kunstimuuseum soovib pakkuda külastajatele meeldivat külastuskogemust. Palume järgida head tava, et hoida muuseumi varasid ja arvestada kaaskülastajatega

Oleme tõhustanud meetmeid, et muuseum oleks paik, kus viirustesse nakatumise oht oleks võimalikult väike – puhastame ja desinfitseerime regulaarselt enamkasutatavaid pindu ‒ eelkõige enne ja pärast gruppide külastusi. Meie teenindajad kasutavad kaitsevahendeid. Muuseumide sissepääsudes ning kassades on olemas käte desinfitseerimise vahendid. Oma infolettidele ja kassadesse oleme paigaldanud pleksiklaasid. Kõik soovijad saavad meie muuseumide poodidest osta muu hulgas ka näomaske.

Külastajatelt ootame eelkõige 2+2 reegli järgimist ja kätepesu ning desinfitseerimisvõimaluste kasutamist. 2+2 reegel tähendab, et korraga võib koos olla 2 inimest ja hoida tuleb 2-meetrist vahet.

  • 2+2 reegel tähendab, et korraga võib koos olla 2 inimest ja hoida tuleb 2-meetrist vahet.
  • Teoseid ei tohi puudutada.
  • Pildistamine ja filmimine oma tarbeks on lubatud, kuid ilma statiivi ja välguta.
  • Lemmikloomad ei ole muuseumisse lubatud (välja arvatud pimeda juhtkoer ja kotis olev väike sülekoer).
  • Üleriided palume jätta iseteenindavasse garderoobi, suuremate kottide hoiuks palume kasutada lukustatavaid hoiukappe.
  • Näitusesaalides söömine ja joomine ei ole lubatud.
  • Küsimuste korral palume pöörduda muuseumiteenindajate või infotöötajate poole.

Gruppide maksimumsuuruseks on 34 inimest + giid.

Soovitame:

  • laadida oma nutitelefoni HOIA äpp

App Store’i ja Google Play poes saadaval olev koroonarakendus HOIA teavitab inimesi, kui nad on olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Rakenduse kasutajate telefonid vahetavad Bluetooth’i abil anonüümseid koode ning riik, äpi ega telefoni tootja ei kogu inimeste kohta andmeid. Rakendus on valminud Sotsiaalministeeriumi eestvedamisel, kuid selle loomisse on panustanud kokku 12 Eesti eraettevõtet, kes on teinud seda vabatahtlikult ja tasu saamata. Äpp täidab oma eesmärki siis, kui võimalikult paljud inimesed selle kasutusele võtavad. Olulisem äpiga seotud info leiad siit.

empty-image

 

Ole kursis meie sündmustega!

Liitu uudiskirjaga siin!