Tagasi kalendrisse

Kumu Drink & Draw

Kumu Drink & Draw

Aeg: 15.11.19  19:00–23:00
Asukoht: Kumu näitusesaalid
Hind: 15 €

Pärast aastatepikkust edukat koostööd (Delvaux & Draw, Express & Draw) on Kumu ja Drink & Draw taas ühendamas jõude, et tuua teieni erakordne joonistusüritus.

Kumu suur saal on tuttav vast kõigile kunstisõpradele. Enamasti näeb seal kuulsaid kunstiteoseid, Eesti kunsti klassikuid ja rahvusvahelisi näitusi. Kuid paaril päeval aastas valitseb saalis tühjus – pole hoolikalt kujundatud seinu, pole kunstiteoseid ega etikette, pole inimesi. Suur saal on justkui alasti!

Kumu kunstimuuseum ja Drink & Draw kutsuvad teid osa saama kord-elus-võimalusest, et täita üheskoos tühi valge kuup vaid parimaga ‒ kunstnike, modellide, muusika ja õllega.

Tule ja ühine meiega meeldejääval õhtul – Kumu Drink & Draw ootab sind!

Sel korral toome joonistajateni 10 aktimodelli mitmetasandilisel laval. Ükskõik, kuhu vaatad, kõikjal on midagi ja kedagi kaunist joonistada. Poosid varieeruvad oma pikkuses 1 minuti, 10 minuti ja 30 minuti vahel. Ametlik joonistusaeg kestab 3 tundi, 19.30‒22.30. Molbertid (limiteeritud arv), joonistusalused ja istekohad on kasutamiseks kohapeal olemas, kuid julgustame kõiki joonistajaid kaasa võtma ka oma varustust ja vahendeid. Sel korral on Kumusse oodatud isegi vesivärvid!

Piletid on saadaval eelmüügist. Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

Pilet 15 € sisaldab tervitusjooki D&D eriõlu näol, A4 suuruses Kumu visandiplokki ja katsetamiseks erinevaid joonistusvahendeid K&H ja Creatacolori poolt. Osalemiseks ei ole vajalik varasem joonistuskogemus ega oskus. Oodatud on kõik joonistamishuvilised, kunstisõbrad ja ka esmakordsed katsetajad. Kohapeal tegutseb kohvik.

NB! Tegemist ei ole joonistuskursusega ja kohapeal ei ole juhendajat. Tegemist on toreda võimalusega joonistada, lõõgastuda ja nautida head seltskonda ning õppida kogemustest ja teistelt kunstnikelt.