fbpx

Otsing

LÜKKUB EDASI! Kunstiajaloo lühikursus gümnasistidele 09.04.2022 | 10.00

Adamson-Ericu muuseum
Hind osalejale
60 €

Osalemise hind kokku neljal laupäeval 60 €. Hind sisaldab lisaks kursusetööle ka järlevaadatavaid õppematerjale ning snäkipausi õppimise vahepeal.

Koolitus

LÜKKUB EDASI! Kunstiajaloo lühikursus gümnasistidele

Kursus toimub Adamson-Ericu muuseumis (Lühike jalg 3, Tallinn)

NB! Kursus lükkub järgmisesse õppeaastasse.

Ootame gümnaasiuminoori harivale kunstiajaloo lühikursusele. Neljast kohtumisest koosnev kursus sobib nii koolieksamiks valmistujale kui ka kunsti ning kunstiajaloo vastu sügavamat huvi tundvale gümnasistile.

Iga kord keskendume ajastutele, nende iseloomulikele joontele ning olulisematele mõistetele koos põhjaliku pildimaterjaliga. Fookus on tegevuse vahendusel toimuval õppel, mistõttu leidub uusi võimalusi kordamiseks igaühele.
Kursus sisaldab eripalgelisi ülesandeid, mille käigus osalejad kinnistavad sõnavara, harjutavad seoste loomist ning arendavad vaatlus- ja analüüsioskust.

Võtame ette õppekäigud linnaruumis, kus keskendume objektide kirjeldamisele, detailide märkamisele ja kunstiajaloost õpitu rakendamisele.

Kohtumised toimuvad laupäeviti, 9., 23., 30. aprillil ja 7. mail, ning kestavad neli tundi (10‒14).

Osalemise hind kokku neljal laupäeval 60 €. Hind sisaldab lisaks kursusetööle ka järelvaadatavaid õppematerjale ning snäkipausi õppimise vahepeal.

Registreerimisvorm: https://form.jotform.com/220722619345353