Tagasi kalendrisse

Perehommik: “Kangelaste tund”

Perehommik: “Kangelaste tund”

Aeg: 09.11.19  12:00–13:30
Asukoht: Kadrioru kunstimuuseum
Hind: 12 € (täiskasvanu ja ühe pere lapsed)

Isadepäeva programm „Kangelaste tund“

Kadrioru kunstimuuseumi püsiekspositsioon

Arvatavasti on igaühel olemas oma kangelane: isa, õpetaja, treener, hea sõber, ehk hoopis filminäitleja või popstaar. Tunnis tutvume kangelastega, kes on pärit eri aegadest ja erinevate rahvaste lugudest. Tänu meie abile saavad nad omavahel suhelda ja üksteist proovile panna. Avastame, et inimest ei saa välimuse järgi hinnata ja et ka pealtnäha karmil kangelasel võib olla hell hing. Igaühel on oma tugevused ja nõrkused.

Märksõnad: eeskujud, eripära väärtustamine, antiikaja kangelased, piiblitegelased, Eesti rahvuskangelane, valitsejad

Iga kuu teisel laupäeval kell 12 ootab lossidaam külla 7–11aastaseid lapsi koos ema või isa, vanaema või vanaisaga, et veeta kunstimuuseumis tore ja huvitav hommik. Ees ootab põnev ja mänguline ringkäik, mille käigus tutvutakse Kadrioru lossi kauni arhitektuuri ja värvika ajaloo või muuseumis asuvate kunstiteoste, nende peidetud tähenduste ja põnevate lugudega. Perehommiku lõpus saavad lapsed ka ise kunstnikuna kätt proovida ja toredat laupäevahommikut jääb meenutama omatehtud temaatiline kunstiteos.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 12 eurot (täiskasvanu ja ühe pere lapsed)

Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis, Mikkeli muuseumis või Kumu kunstimuuseumis), mille hind on 55 eurot.