Tagasi kalendrisse

“Tasapisi” väikelastehommik: MAA JA MUU

“Tasapisi” väikelastehommik: MAA JA MUU

Aeg: 04.04.18  11:00–12:00
Asukoht: Kumu hariduskeskus

Iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval toimuvad Kumu kunstimuuseumis väikelastehommikud, mis on mõeldud neile kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga läbi lugudejutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste. Iga kohtumine tiirleb ümber uue huvitava teema, mida avavad mänguliselt Kumu hariduskeskuse töötajad. Eelnevalt on kasulik üle vaadata ka muretu muuseumikülastuse meelespea.Jaga oma pilte kohtumistest: #kumutasapisi

Programmis osalemine muuseumipiletiga (täispilet 8 € / sooduspilet 6 €), väikelastele tasuta. Korduvkülastamise puhul soovitame kaaluda Kumu aastapileti soetamist.

Eelregistreerida pole tarvis. Kohtumispunkt Kumu kassade juures, mille läheduses asub ka kunstnik Marko Mäetamme toredate tegelastega värvimisnurk, kus saab aega parajaks teha.

NB! Tutvu ka „Tasapisi” tegevuskaartide komplektiga, mida saab laenutada Kumu infolauast või osta muuseumipoest (hind 8 €). Tegevuskaardid, mille kujundajaks on tuntud lasteraamatute illustraator Ulla Saar, annavad juhiseid, kuidas koos lapsega erinevaid teoseid vaadata ja mänguliselt kunstimuuseumis aega veeta.