Avaldatud 27.04.2023 | 13.48

Kadrioru kunstimuuseum kutsub lapsi ja noori osalema maalikonkursil

""
Konkurss on osa „Suurest maalilaupäevast“, mida Kadrioru kunstimuuseum korraldab igal aastal maikuu viimasel laupäeval. Foto: Eesti Kunstimuuseum

Kadrioru kunstimuuseum kutsub 6–19-aastaseid lapsi ja noori osalema maalikonkursil „Liigirikas Kadriorg“. Töid saab maalikonkursile esitada kuni 27. maini 2023. Võitjad kuulutatakse välja 1. juunil 2023 Kadrioru kunstimuuseumi veebilehel ja Facebooki lehel.

Võidutöödest avatakse pärast konkursi lõppu näitus Kadrioru kunstimuuseumis ning kõik võistlusele esitatud tööd esitletakse virtuaalnäitusel.

Töid hinnatakse kolmes vanuseastmes: 6–9-aastased, 10–14-aastased, 15–19-aastased. Auhinnalised kohad igas vanuseastmes saavad pärjatud Eesti Kunstimuuseumi perepiletiga Kadrioru kunstimuuseumisse ning uhke kingikotiga, mille panevad välja Tallinn – Euroopa Roheline pealinn, Kadrioru Park ja Kadrioru kunstimuuseum.

Konkursi teema on saanud innustust looduslikult mitmekesisest Kadrioru pargist. Soovime suunata tähelepanu meid ümbritsevale looduskeskkonnale ning kutsume üles märkama looma- ja taimeliike Kadriorus. Konkurss on osa „Suurest maalilaupäevast“, mida Kadrioru kunstimuuseum korraldab igal aastal maikuu viimasel laupäeval.

Maalikonkursil osalemise tingimused.

Rohket osavõttu ja hoogsat pintslilendu!