fbpx

Turismifirmale ja giidile

Eesti Kunstimuuseumi viis filiaali – Kumu kunstimuuseum, Kadrioru kunstimuuseum, Mikkeli muuseum, Niguliste muuseum ja Adamson-Ericu muuseum – on turistide seas kõrgelt hinnatud ning kuuluvad Tallinna huvipakkuvaimate turismiobjektide hulka.

Eesti Kunstimuuseum teeb koostööd paljude turismifirmadega, kellega on sõlmitud leping, mis määrab pooltevahelist arveldamist, eritingimusi jm. Lepingulised kliendid saavad turismifirmade e-tellimuskeskkonnas mugavalt broneerida külastusi ja tellida giidiekskursioone.

Eesti Kunstimuuseum soovib pakkuda külastajatele meeldivat külastuskogemust. Palume järgida head tava, et hoida muuseumi varasid ja arvestada kaaskülastajatega.

Oleme tõhustanud meetmeid, et muuseum oleks paik, kus viirustesse nakatumise oht oleks võimalikult väike – puhastame ja desinfitseerime regulaarselt enamkasutatavaid pindu ‒ eelkõige enne ja pärast gruppide külastusi. Meie teenindajad kasutavad kaitsevahendeid. Muuseumide sissepääsudes ning kassades on olemas käte desinfitseerimise vahendid. Oma infolettidele ja kassadesse oleme paigaldanud pleksiklaasid. Kõik soovijad saavad meie muuseumide poodidest osta muu hulgas ka näomaske.

Külastajatelt ootame eelkõige 2+2 reegli järgimist ja kätepesu ning desinfitseerimisvõimaluste kasutamist. 2+2 reegel tähendab, et korraga võib koos olla 2 inimest ja hoida tuleb 2-meetrist vahet.

Gruppide maksimumsuuruseks on 34 inimest + giid.

Kontakt
Piret Järvan
turundus- ja teenindusvaldkonna juht