Sihtasutus Eesti Kunstimuuseum

Sirje Helme

juhatuse liige

Kersti Tiik

arendusdirektor

Herta Karjus

jurist-personalijuht

Piret Järvan

turundus- ja teenindusvaldkonna juht

Signe Siim

haridus- ja publikutöö arendaja

Kristiina Lott

sekretär

Kadri Piirimäe

kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist

Kristiina Nurmis

juhiabi

Näituste osakond

Kaarel Eelma

osakonna juhataja

Andres Amos

näituste korraldaja

Uve Untera

näituste korraldaja

Villu Plink

näituste korraldaja

Mati Schönberg

näituste tehnik

Aleksander Meresaar

näituste korraldaja

Aleksander Josing

näitusemeister-raamija

Tambet Kütt

näitusemeister-autojuht

Kirjastusosakond

Renita Raudsepp

osakonna juhataja

Ester Kangur

kirjastamise spetsialist

Kaidi Saavan

kirjastamise spetsialist

Külli Kaats

kujundaja

Tuuli Aule

kujundaja

Kommunikatsiooni- ja müügiosakond

Karel Zova

kommunikatsioonispetsialist

Iiris Viirpalu

kommunikatsioonispetsialist

Marii Tunnel

turundusspetsialist

Helen Melesk

e-arenduse spetsialist

Karin Kaljuläte

e-keskkondade haldur

Finantsosakond

Kai Meritam

finantsjuht

Ariadna Rebane

finantsspetsialist

Tiina Rüngas

finantsspetsialist

Haldusosakond

Valmar Pappel

osakonna juhataja

Hendrik Vahter

peainsener

Aare Renzer

IT arendusjuht

Erki Janvest

halduse peaspetsialist

Tarmo Horn

hooldusspetsialist

Teenindusosakond

Kadi Tuulik

teenindusjuht

Kauplused

Age Luiga

kaupluste juhataja

Kille Onton

müügikorraldaja

Helvi Kruus

klienditeenindaja (Kumu)

Katrin Niidla

klienditeenindaja (Kumu)

Kogud

Kersti Kuldna-Türkson

peavarahoidja

Marge Laast

kogude koordinaator

Helen Volber

registrar

Stanislav Stepaško

fotograaf

Maalikogu

Darja Jefimova

maalikogu hoidja

Graafikakogu

Elnara Taidre

graafikakogu juhataja

Kristiina Tiideberg

graafikakogu hoidja

Madli Mihkelson

graafilise disaini koguhoidja

Mari-Liis Vanem

graafika abikogu hoidja

Skulptuurikogu

Juta Kivimäe

skulptuurikogu juhataja

Nüüdiskunsti kogu

Annika Räim

nüüdiskunsti kogu juhataja

Arhiiv

Ulrika Jõemägi

arhiivi juhataja

Liisi Raidna

fotokogu hoidja

Digitaalkogu

Ivar-Kristjan Hein

digitaalkogu juhataja

Kristina Papstel

digitaalkogu kirjeldaja

Raamatukogu

Maie Särak

raamatukogu juhataja

Kadi Erlach

bibliograaf

Konserveerimisosakond

Kaie Kukk

osakonna juhataja

Alar Nurkse

maalikonservaator

Jelena Yurieva

maalikonservaator

Johanna Lamp

maalikonservaator

Maris Klaas

maalikonservaator

Kaisa-Piia Pedajas

nüüdiskunsti konservaator

Margit Pajupuu

paberalusel kunstiteoste konservaator

Tõnu Uusküla

paberalusel kunstiteoste konservaator

Hedi Kard

polükroomse puidu konservaator

Allan Talu

raamikonservaator

Sirje Säär

raamikonservaator

Aleš Zahradnik

skulptuurikonservaator

Isabel Aaso-Zahradnikova

skulptuurikonservaator

Kumu kunstimuuseum

Kadi Polli

direktor

Mari Kangur

direktori abi

Liina Fidelman

administraator

Eda Tuulberg

programmijuht-kuraator

Eha Komissarov

programmijuht-kuraator

Kati Ilves

kuraator

Tiiu Parbus

näituste koordinaator

Magdaleena Maasik

näituste koordinaator

Kumu auditoorium

Mare Pedanik

auditooriumi programmijuht

Hele-Mai Madisson

auditooriumi projektijuht

Lembit Krits

auditooriumi helitehnik

Marita Keskküla

valgustaja-lavatehnik

Kumu hariduskeskus

Sandra Lääne-Velt

Kumu hariduskeskuse juhataja

Eva-Erle Lilleaed

stuudiote kuraator

Darja Andrejeva

haridusprogrammide kuraator

Ilona Kroon

haridusprogrammide kuraator

Liina Lepik

haridusprogrammide kuraator

Anu Lüsi

haridusprogrammide kuraator

Brigita Reinert

publikuprogrammide kuraator

Bok Eum Kim

koordinaator

Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum

Aleksandra Murre

direktor

Andra Persidski

assistent

Martin Parts

administraator

Anu Allikvee

kuraator-koguhoidja

Greta Koppel

kuraator

Kerttu Männiste

kuraator-koguhoidja

Tiina-Mall Kreem

kuraator-koguhoidja

Aleksander Metsamärt

haridustöö kuraator

Anastassia Kovõtška

haridustöö kuraator

Eneli Raal

haridustöö kuraator

Laura Berta Vahtra

haridustöö kuraator

Niguliste muuseum

Tarmo Saaret

direktor

Angela Paulus

assistent

Merike Kurisoo

programmijuht-kuraator

Kerttu Palginõmm

kuraator-koguhoidja

Külli Kaus

haridustöö kuraator

Mia Maria Rohumaa

haridustöö kuraator

Tiina Pärend

kassapidaja-klienditeenindaja

Silvi Uusküla

kassapidaja-klienditeenindaja

Tiit Kiik

organist-orelimeister

Adamson-Ericu muuseum

Ülle Kruus

direktor

Kersti Koll

kuraator-koguhoidja

Annika Teras

publikuprogrammide kuraator