Avaldatud 21.09.2023 | 12.12

Kumu sari „Jagatud kogemused“ loob arutelu toetava keskkonna eri põlvkondade vahel

""
Hooaja esimene „Jagatud kogemused“ kohtumine toimub juba 22. septembril 2023. Foto: Kumu kunstimuuseum

Endine Kumu kunstimuuseumi „60+ kunstisari“ on läbinud uuenduskuuri ning kutsub seeniore uuel hooajal osalema sarjas „Jagatud kogemused“, kus on hea võimalus kohtuda kultuurihuviliste eakaaslastega, õppida midagi uut ning jagada oma teadmisi ja kogemusi teiste osalejate ja programmijuhtidega.

Hooaja esimene „Jagatud kogemused“ kohtumine toimub juba sel reedel, 22. septembril 2023, mil külastatakse näitust „Kunst antropotseeni ajastul“ ning toimub geeltrüki töötuba Kumu kunstimuuseumi graafikaateljees.

Sarja kohtumised toimuvad kord kuus, viimasel või eelviimasel reedel. Eestikeelne programm algab kell 12.00 ja venekeelne programm kell 14.00.