Avatud töötoad. Ajakava 2024

Juba kaheksandat korda kutsume õpetajaid ja koolijuhte Eesti Kunstimuuseumi üle-eestilisele muuseumihariduse infopäevale Kumu kunstimuuseumisse. Räägime vaimsest tervisest, tasakaalus olemisest, õpetajate ja õpilaste koostöö hõlbustamisest ja paljust muust. Päev algab aatriumis haridusmessiga, millele järgnevad ettekanded auditooriumis.
Pärast seda saavad õpetajad osaleda töötubades ja haridusmessil, kus oma muuseumitunde ja haridusprogramme tutvustavad 22 muuseumi üle Eesti.

Muuseumihariduse infopäev 2024 „Tasakaalus“

Töötubade ajakava

Töötubadesse registreerimise lingid leiate vastava töötoa tutvustuse juurest.
Toimumise päeval saab töötubadega liituda üksnes kohtade olemasolul.

Kella 13.30–14.00

∙ Asukoht  ∙ Sihtrühm Registreerimislink
Tartu Ülikooli muuseum Kuidas teha (halba) teadust? Hariduskeskuse auditoorium III kooliaste (7.–9. klass)
Rahvusarhiiv Käärilõiked ehk siluetikunst Hariduskeskuse üldateljee Lasteaed

Registreeri
Vabamu Sõja temaatika Vabamu muuseumitundides Hariduskeskuse graafikaruum Gümnaasium (10.–12. klass) Registreeri
Tallinna Linnamuuseum Kõik tunded on lubatud (Lastemuuseum Miiamilla) Hariduskeskuse keraamikaruum Lasteaed
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum Köitetund – geomeetria VIP-ruum Lasteaed

Mikkeli muuseum Muinasjututundide töötuba 3. korrus, A-tiib, Puri Lasteaed
Registreeri
Eesti Ajaloomuuseum Oma või võõras?
Mitmerahvuseline Eesti
5. korrus, näitusesaali ees Gümnaasium (10.–12. klass) Registreeri

Kella 14.15–14.45

Eesti Rahva Muuseum