fbpx

Otsing

Avaldatud 19.09.2023 | 14.22

Adamson-Ericu muuseum osaleb Disainiöö festivalil

""
Urve Küttner koos näituse kuraatori Kersti Kolliga. Foto: Endel Apsalon

Disainiöö raames toimub Adamson-Ericu muuseumis neljapäeval, 21. septembril kell 17 kohtumine kunstnikuga: oma loomingust räägib ehtekunstnik Urve Küttner.

Adamson-Ericu muuseumis on värskelt avatud Eesti ühe mitmekülgsema metallikunstniku Urve Küttneri (1941) isikunäitus „Kristallisatsioonid“, mis heidab pilgu kunstniku loomingulistele otsingutele rohkem kui viie aastakümne jooksul. Nüüd on kunsti- ja disainisõpradel suurepärane võimalus kunstniku endaga kohtuda. Neljapäeval toimuvale üritusele ei ole vaja registreeruda, pileti saab osta kohapealt.

Adamson-Ericu muuseum osaleb Disainiööl 

Adamson-Ericu muuseum osaleb festivali Disainiöö programmis teist aastat järjest. Lisaks Adasmon-Ericu põnevale kunstipärandile on muuseum alati eksponeerinud ka kaasaegset tarbekunsti ja disaini.  „Festivali programmis osalemine aitab kinnistada meie muuseumi rolli kohalikul disainimaastikul. Nii mõnegi festivali külastaja jaoks on olnud meeldiv avastus, et vanalinnas Adamson-Ericu muuseumis on väljas põnev peatükk eesti disainiajalugu,“ ütles Adamson-Ericu muuseumi programmijuht-kuraator Karin Vicente.

Vaata ka kogu Disainiöö programmi.