fbpx

Otsing

Avaldatud 23.02.2021 | 13.10

Eesti Kunstimuuseum on turvalisuse huvides uuendanud pileti- ja sisenemissüsteemi

Kumu kunstimuuseumi fuajee. Foto: Eesti Kunstimuuseum

Kumu kunstimuuseumis on hajutamise põhimõttel ning turvakaalutlustel uuendatud sissepääsusüsteeme. Alates veebruari lõpust pääseb näitusesaalidesse läbi automaatväravate.

Seoses epidemoloogilise olukorra ning valitsuse soovitustega on muuseum tõhustanud tervisemeetmeid ning muutnud külastused võimalikult kontaktivabaks. Kontaktivabaks külastuseks saab soetada e-pileti muuseumi e-poest. Piletitel olev QR-kood võimaldab pääseda Kumu kunstimuuseumi näitusesaalidesse, kuhu on paigaldatud automaatväravad, mis loevad ka saalis viibijate arvu ning aitavad publikut tervisenõutele vastavalt hajutada. Samuti tuleb piletit valideerida nüüd ka Kumu kunstimuuseumi liftis. Seetõttu tuleb pilet alles hoida kogu muuseumikülastuse lõpuni. E-poest pileti ostjad (välja arvatud e-perepileti ostjad ja aastakaartide omanikud) pääsevad näitustele kassast läbi tulemata.

Kadrioru kunstimuuseumi, Mikkeli muuseumi, Niguliste muuseumi ja Adamson-Ericu muuseumi näituste külastamiseks tuleb e-piletit näidata kassateenindajale, kes annab külastajale piletikleepsu. Pileteid saab endiselt soetada ka kassast.

Eesti Kunstimuuseumi filiaalide ruumid on avarad ja külastajatel on võimalik hoida teiste inimestega turvalist vahemaad. Külastajatel palutakse hoida teiste külastajatega kahemeetrist distantsi ja desinfitseerida käsi. Muuseumis on kohustuslik kanda maski.