fbpx

Otsing

Avaldatud 31.08.2020 | 09.50

Eesti Kunstimuuseum osales pardirallil ja toetas vähihaigete laste vanemaid

Pardiralli vannipardid. Foto: Pardiralli

Eesti Kunstimuuseum võttis osa 30. augustil aset leidnud pardirallist, mille raames toimus vannipartide võistuujumine Kadrioru pargi kanalis. Vannipardi ostuga toetas Eesti Kunstimuuseum annetusega vähihaigete laste vanemaid.

Annetuste kogumise kampaania lõppes meeleoluka perepäevaga, mille kulminatsiooniks oli tuhandete kummipartide „ujumisvõistlus“. Kõik sponsori leidnud pardid lasti korraga Kadrioru pargi kanalis vette, kus nad läbisid kindlaks määratud distantsi. Finišis ootasid tublisid sportlasi juba treenerid ning abilised, kes pardid kokku korjasid ning kuivama ja puhkama viisid.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt korraldatav iga-aastane vannipartide võistuujumine, mis toimus juba seitsmendat aastat. Tegemist on heategevusliku kampaaniaga, mille eesmärgiks on teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda ettevõtteid ja eraisikuid üles andma oma panust nende abistamiseks.

Enne võistlust saab iga annetaja – nii üksikisik, pere, sõpruskond kui ettevõte – hakata ühe nummerdatud vannipardi sponsoriks. Seda saab teha Pardiralli lehel, endale sobiva summa eest.

Loe rohkem infot siit.