fbpx

Otsing

Avaldatud 08.12.2020 | 09.54

Jõulukingid muuseumipoest: hea hinnaga kinkekomplektid

Jõulukomplekt “Egiptuse hiilgus”. Foto: Eesti Kunstimuuseum

Eesti Kunstimuuseumi muuseumipoodidest ja e-poest on võimalik soetada kunstiteemaliste suveniiride ja raamatutega kinkekomplekte endale või lähedastele. Kõikidel komplektidel on soodushinnad, et pühadeajal saaksid meeneid ja kingitusi soetada kõik huvilised.

Müüki on tulnud Kumu kunstimuuseumi näituse “Egiptuse hiilgus. Niiluse oru kunst” komplekt näituse teemat tutvustava raamatu, uueks aastaks õnne toova skarabeusi, šokolaadiglasuuris pähklite ja maitsestatud teega. Kõik see on pakitud kaunisse kinkekotti.

Loomasõpru saab rõõmustada näituse “Alati meie kõrval” komplektiga, kuhu kuulub kaunite kasse ja koeri kujutavate teostega kalender ja magusad suupisted kenas kinkekotis. Kinkekomplekt on inspireeritud Kadrioru kunstimuuseumi näitusest „Alati meie kõrval. Kassid ja koerad 16.-19.sajandi kunstis“.

Jõuluehted, portselankruusi ja küünla leiab aga Niguliste muuseumi kinkepakist, mis on seotud hetkel avatud barokkskulptori Christian Ackermanni loomingu näitusega.

Kõiki komplekte saab tellida muuseumi e-poest. Lisaks on võimalik kingituseks osta ka Eesti Kunstimuuseumi, Kumu kunstimuuseumi, Kadrioru kunstimuuseumi/Mikkeli muuseumi aastakaarte, mis annavad sissepääsu Eesti Kunstimuuseumi allmuuseumide kõikidele 2021. aasta näitustele koos kaaslasega. Samuti on müügil ühekordsed kinkepiletid, et kinkida lähedastele silmaringi avardav ja meeleolukas kultuurielamus.