fbpx

Otsing

Avaldatud 15.04.2020 | 09.17

Kevadine sooduskampaania Eesti Kunstimuuseumi poes

Eesti Kunstimuuseumi poe kevadkampaania raamatud

Just nüüd on sobiv hetk soetada kauneid ja sisukaid kunstiraamatuid, sest Eesti Kunstimuuseumi veebipood on alustanud sooduskampaaniat.

Ostes kunstiraamatuid Eesti Kunstimuuseumi veebipoest on ka eriolukorra ajal kodus püsides võimalik osa saada näitustest, tutvuda põhjalikumalt kunstnike loominguga ning avastada uut ja huvitavat kunstiajaloo kohta. Hoolimata sellest, et näitused on suletud ja kultuurisündmused edasi lükatud, saab kunstiraamatu soetamisega rõõmu valmistada nii endale kui ka oma lähedastele. Soovime muuseumipoest tellimise teha nii turvaliseks kui võimalik, toimetades kaubad klientideni kontaktivabalt.

Raamatute valikus on Eesti Kunstimuuseumi näituste katalooge, põhjalikke kunstnike monograafiaid, temaatilisi artiklikogumikke ja esinduslikke albumeid. Just praegu muuseumi veebipoest endale meelepärast raamatut hankides paned õla alla ka Eesti Kunstimuuseumile ja aitad panustada eesti kunsti ja kultuuri hoidmisse. Kampaania raames on toodetel kuni 80% allahindlus, kampaaniamüügi raamatute soodustus jääb valdavalt vahemikku 50–70%.

Soodusmüügis on mitmekülgne valik trükiseid alates varasemast eesti kunsti klassikast kuni nüüdiskunstini. Näiteks monograafiline album ühe 20. sajandi alguse olulisema eesti kunstniku Nikolai Triigi murrangulisest loomepärandist, artiklikogumik nõukogude perioodi põrandaaluse eesti kunsti legendi Ülo Soosteri tegevusest, retrospektiivne teemaraamat-kataloog eesti heli- ja kineetilise kunsti pioneeri Kaarel Kurismaa mitmekülgsest loomingust või näitusekataloog eesti nüüdiskunsti ühe huvipakkuvama ja rahvusvahelisema looja Katja Novitskova ulmelistest kunstiteostest.

Tutvu toodete ja soodustega siin.