fbpx

Otsing

Kunstipiknik Kadriorus

Veeda meeldiv päev roheluse ja kunsti keskel! Kadrioru pargis ootavad teid kolm Eesti Kunstimuuseumi filiaali: Kumu kunstimuuseum, Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum.

2021. suvenäitused pakuvad elamust nii täiskasvanutele kui lastele — kodumaiste meistrite kõrval saab näha rikkaliku valikut Hispaania, Madalmaade ja Läti suurepärasest kunstist.

Soovitus: soodsam on osta kolme muuseumi ühispilet (muuseume saab selle piletiga külastada ka erinevatel päevadel!).

Osta ühispilet Osta ühispilet perele

Laste jaoks on näitusesaalides töölehed ja tegevusnurgad, mis muudavad külastuse väikesele vaatajale põnevaks ja arusaadavaks. Töölehti saab küsida muuseumide kassadest.

Kas teadsite, et muuseumidesse saab tulla ka pärast tööpäeva lõppu? Kadrioru kunstimuuseum ning Mikkeli muuseum on igal kolmapäeval avatud 10.00–20.00 ja Kumu neljapäeviti 10.00–20.00.

Naudi head-paremat muuseumide kohvikutes – Kumu Reval Cafés ja Kadrioru Lossikohvikus. Avatud on väliterrassid. Pargis einestamiseks võib kokku panna ka oma piknikukorvi.

Astu läbi ka muuseumipoodidest – pakume väärt raamatuid suurtele ja väikestele ning avatud näitustest inspireeritud põnevaid meeneid.