fbpx

Otsing

Absolute Epic Draw @Kumu 10.03.2024
13.00–17.00

Kumu kunstimuuseum

5. korruse galerii

Alates
20 €

Täispilet maksab 25, sooduspilet 20 eurot ning sisaldab ühte tervitusjooki ja Kumu näitusepiletit. Kokteile ning alkoholivabu jooke pakub ABSOLUT baar, saadaval on ka kohv ja tee.
Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele, Eesti Vabariigi ajateenijatele, Eesti Kunstnike Liidu liikmetele, Eesti Kunstiteadlaste ja Kuraatorite Ühingu liikmetele, ISIC- ja ITIC-kaardi ning Euroopa Noortekaardi omanikele.

""
Kursus või töötuba

Absolute Epic Draw @Kumu

Kumu kunstimuuseum muutub taaskord suureks kunstiateljeeks!
Nelja tunni jooksul poseerib viis aktimodelli, mängib mõnus muusika ja kohale on oodata kirevat seltskonda ‒ nii algajaid kui asjatundjaid. Seekordne „Drink and Draw“ joonistamise sessioon toimub Kumu kunstimuuseumi kaasaegse kunsti galeriis, kus valmistatakse ette uut näitust: labürindina mõjuv ruum ja teatraalne valgus loovad erilise õhkkonna, kus end joonistamises proovile panna.

Oodatud on igal tasemel huvilised! Kutsume kunstnikke, entusiaste, amatööre ja algajaid koos joonistama. Lavadel poseerib viis mees- ja naismodelli, kes roteeruvad kindla aja tagant. Seega on osalistel võimalik kõik modellid üles joonistada. Joonistamiseks on kohapeal olemas molbertid ja joonistustahvlid. Kunst & Hobi on varustanud meid erisuguste joonistusmaterjalidega, kuid soovijad võivad kaasa võtta ka oma lemmik-töövahendid.

Galerii on avatud alates 12.45, et osalejad saaksid endale koha valida ning end sisse seada. Joonistame kella 13.00–17.00. Vahepeal peame lühikesi pause, mille ajal julgustame oma joonistusi ka teistele näitama.

Pilet maksab 25/20 €* ning sisaldab ühte tervitusjooki ja Kumu näitusepiletit. Kokteile ning alkoholivabu jooke pakub ABSOLUT baar, saadaval on ka kohv ja tee. Näitusepileti saab Kumu kassast Fientast ostetud pileti ettenäitamisel. Näitusi on võimalik külastada 10.03.2024. Kumu aastakaardiga joonistama ei pääse.

NB! See pole kunstitund, vaid mõnus võimalus teiste huvilistega koos joonistada ja kogeda Kumu telgitaguste võlusid!