fbpx

Otsing

Briti saatkond esitleb: Sir David Attenborough dokumentaalfilm “Breaking Boundaries: The Science of Our Planet” 22.10.2021 | 18.00

Kumu kunstimuuseum
Film

Briti saatkond esitleb: Sir David Attenborough dokumentaalfilm “Breaking Boundaries: The Science of Our Planet”

Filmi eel räägib Briti suursaadik Eestis Ross Allen filmist, selle loojast, aga ka ÜRO kliimakonverentsist COP26, mis toimub Glasgows novembri algul.

Film Breaking Boundaries autoriks on COP26 erisaadik ja ülemaailmselt tuntud loodusfilmide looja Sir David Attenborough. Film avab jõuliselt teaduslikku tõde inimeste põhjustatud kliimamuutuste taga ning räägib sellest, kuidas saame meie planeeti kaitsta ja hoida. Film on loodud koostöös auhinnatud Silverback Films meeskonnaga.

Palume võtta arvesse, et vastavalt Eesti ametlikele regulatsioonidele, küsime teilt sissepääsuks ühte järgnevatest dokumentidest:

  • kehtiv vaktsineerimispass
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (kehtib positiivsest testist 180 päeva),
  • negatiivne COVID-19 PCR testi tõend (kehtib 72 h)
  • negatiivne COVID-19 antigeeni kiirtesti tõend (kehtiv 48 h)


Sissepääs filmilinastustele on tasuta!
NB! Viiruse leviku tõttu palume arvestada, et alates 9.08.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldustega seoses tuleb kõigil auditooriumi külastajatel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks koos isikut tõendava dokumendiga.
Loe täpsemalt kehtivatest külastustingimustest.

Liitu uudiskirjaga