fbpx

Otsing

“Drink and Draw” näitusel “melanie bonajo. Kui keha ütleb Jah+” 28.02.2024
17.30–20.00

Kumu kunstimuuseum
Photo: Joosep Kivimäe. Design: Toon Vugts
Teemaüritus

“Drink and Draw” näitusel “melanie bonajo. Kui keha ütleb Jah+”

Modellid: Mees- ja naismodellid
Läbiviija: Toon Vugts

Kaks tundi mõnusat joonistamist koos meie imeliste modellide, kaasahaarava biidi ja toredate inimestega!

Seda väga erilist „Drink & Draw” sessiooni võõrustab Kumu kunstimuuseum oma kaasaegse kunsti galeriis näitusel „melanie bonajo: Kui keha ütleb jah+“.

Enne joonistama hakkamist saate näitusega iseseisvalt tutvuda. Õhtu alguses tutvustab näitust Kumu publikuprogrammide kuraator Maria Lota Lumiste. Lühiekskursioonid algavad kell 17.00 ja 17.30.

Kell 18–20 kutsume teid osalema joonistussessioonidel teose „Kui keha ütleb jah“ immersiivses ruumis. Oodatud on nii algajad kui ka vilunud joonistajad! See ei ole tavalises mõttes kunstitund ja juhendamist ei toimu – pigem on see võimalus nautida joonistamist vabas ja sõbralikus õhkkonnas koos sõprade ja teiste kunstnikega.

Pärast joonistussessiooni ja vaheajal saate oma loomingut teistega jagada.

Kuna seekordne sessioon toimub näituseruumis, ei ole lubatud kasutada määrivaid või niiskeid materjale, nagu süsi, grafiit või värvid.

Hajameelsemad kunstnikud, kes on unustanud oma joonistusvahendid kaasa võtta, leiavad kohapealt mõningaid vahendeid, millega meid on varustanud kauplus Kunst ja Hobi. Olemas on ka mõned joonistusalused ja molbertid ning veidi joonistuspaberit.