fbpx

Otsing

Eesti Kunstimuuseumi vanalinna kunstilaager 01.03.2022 – 02.03.2022

Adamson-Ericu muuseum
Hind
60 €

Kahe päeva hind sisaldab ka sooja lõunat mõlemal päeval

Laager

Eesti Kunstimuuseumi vanalinna kunstilaager

Kutsume 7‒12-aastasi noori kunstihuvilisi varakevadisse kunstilaagrisse Tallinna vanalinnas! Lapsed veedavad kaks vahvat tegevusküllast päeva Tallinna vanalinnas ning Adamson-Ericu muuseumi hubases kodanikumajas.

Toimumisaeg: 01.03. ja 02.03, kell 10.00‒16.00

Laagris keskendume kõige enam Adamson-Ericule kui mitmekülgsele kunstnikule ja nutikale disainerile. Toetudes tema teostele, uurime erinevaid kunstitegemise võtteid ja disaini põhimõtteid. Vestleme sellest, kuidas kunstnik rändas ringi erinevatel maadel, mida põnevat ta seal nägi ja õppis ning kuidas seda oma loomingus väljendas.

Mängude ja loominguliste ülesannete kaudu õpime lähemalt tundma tema omanäolist kunstnikukäekirja. Näitustel kogetu paneme muuseumi võluvas kunstikeldris ka enda loomingusse.

Laager leiab aset Tallinna vanalinna südames, mistõttu sobiva ilma korral võtame ette teekonna muuseumiruumidest välja, et seigelda pisut ka kunstist, lugudest ja legendidest pakatava keskaegse linna tänavatel. Lisaks külastame Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi, kus tutvume eesti tarbekunsti ja disainiga läbi aegade ning teeme samuti loovtööd.

Hoiame kinni viirusega seotud piirangutest ja ohutusmeetmetest.

Kahe päeva hind: 60 eurot (sisaldab sooja lõunat mõlemal päeval)