Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kitarriõhtu. Yifei Wu ja Meriliis Saar 25.02.2021 | 17.00

Adamson-Ericu muuseum
Täispilet: Adamson-Ericu muuseum
  • Perepilet: Adamson-Ericu muuseum
  • Sooduspilet: Adamson-Ericu muuseum
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
Yifei Wu
Kontsert
Publikuprogramm

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kitarriõhtu. Yifei Wu ja Meriliis Saar

25. veebruaril kell 17.00 toimuval kitarriõhtul astuvad üles Yifei Wu (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia) ja Meriliis Saar (Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool). Kavas Bach, Ponce, Sor, Legnani.

Yifei Wu (1994) õpib kolmandat aastat Heiki Mätliku juures Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klassikalist kitarri. Tema repertuaaris on nii barokkmuusika kui ka 19. ja 20. sajandi kitarriteosed. Lisaks solistitegevusele on Wu esitanud kammermuusikat koos lautomängija, pianisti ja vokalistiga. Kitarriõpingute kõrval tegeleb ta ka heliloominguga ning huvitub iseäranis 20. sajandi muusikast.

Juba üle 20-aastase ajalooga toimuvad Adamson-Ericu muuseumis kitarriõhtud koostöös Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiaga.
Kitarriõhtutel esinevad üliõpilased Heiki Mätliku ja Kirill Ogorodnikovi kitarriklassidest. Meeldiva atmosfääri ja hea akustikaga muuseumisaalis kõlab noorte andekate kitarrisolistide ja tulevaste kitarriõpetajate esituses möödunud sajandite klassika ja ka uuemat kitarrimuusikat.

Sissepääs muuseumipiletiga.

Vaata lisa emtasaalid.ee