fbpx
18.12.2020 | 12.00

Kunstisari 60+. Egiptuse hiilgus

Kumu kunstimuuseum
empty-image
18.12.2020 | 12.00

Kunstisari 60+. Egiptuse hiilgus

Kumu kunstimuuseum
Näitusetuur
Töötuba

Kumu 60+ on meeldivas tempos kulgev tunniajaline ringkäik väärikate seltskonnas koos programmijuhiga, mille käigus tutvutakse lähemalt Kumu näitustega. Tegu pole pelgalt juhitud näitusekülastusega – hea seltskond pakub ühtlasi võimalust vestlusringis huvitavatel teemadel arutleda ja oma kunstimuljeid teistega jagada.

Lisaks näitusekülastusele on soovijail võimalus osa võtta ka töötoast, mis ammutab inspiratsiooni kõnealusest väljapanekust. Meisterdamise käigus õpitakse uusi nippe ja valmistatakse midagi toredat. Töötoas osalemine on muuseumipileti hinna sees, mis katab nii juhendamise kui ka kõik vajalikud töövahendid.

Osalemine muuseumipiletiga, vajalik eelregistreerimine.
Registreerimine käivitub 2 nädalat enne sündmust.

Detsembris avastame Egiptuse aardeid näitusel “Egiptuse hiilgus”. Eesti esimesel Vana-Egiptuse kunsti suurnäitusel on eksponeeritud tuhandete aastate vanused esemed ühest maailma olulisemast Vana-Egiptuse kollektsioonist – Museo Egiziost (Egiptuse Muuseum) Torinos Itaalias.
Töötoas harjutatakse kirjakunsti ehtsal papüürusel.

Näitusetuurid ja töötoad toimuvad iga kuu viimasel reedel (juhul kui programmis ei ole märgitud teisiti) eesti- ja vene keeles.

Algusajad:

Kell 12.00 ekskursioon eesti keeles
Kell 13.00 töötuba eesti ja vene keeles
Kell 14.00 ekskursioon vene keeles

Ekskursiooni kestus 60 minutit
Töötoa kestus 60 minutit
Kogunemine Kumu infolaua juures

Ole kursis meie sündmustega!

Liitu uudiskirjaga siin!