fbpx

Otsing

Ekraanide keskel 04.03.2020 | 11.00

Kumu kunstimuuseum
Pilet
14 €

Üks täiskasvanu ja ühe pere alaealised lapsed 14 €.
Pilet müügil kassas.

Kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega 20 € (perepilet).
Pilet müügil e-poes ja kassas. 

Ekraanide keskel

Märtsikuu „Tasapisi“ viib meid uuele püsiekspositsioonile „Tulevik on tunni aja pärast. Eesti kunst 1990. aastatel“, kus tutvuda lähemalt uue püsiekspositsiooniga. Siit leiab videoteoseid, installatsioone, maali ja fotot. Kuidas erinevad lood jõuavad ekraanide maailma ja miks?

Iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval toimuvad Kumu kunstimuuseumis väikelastehommikud, mis on mõeldud kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga läbi lugude jutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste. Igal kohtumisel on uus ja huvitav teema, mida avavad mänguliselt nii näitustel kui ka stuudios Kumu hariduskeskuse töötajad.

Eelnevalt on kasulik üle vaadata ka muretu muuseumikülastuse meelespea.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14 € (täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe saatva täiskasvanu puhul soovitame osta perepileti. Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis või Kumu kunstimuuseumis), mille hind on 60 € ja mida on võimalik osta Eesti Kunstimuuseumi e-poest.