fbpx

Otsing

Ekraanide keskel 01.03.2020 | 12.00

Kumu kunstimuuseum
Pilet
14 €

Üks täiskasvanu ja ühe pere alaealised lapsed 14 €.
Pilet müügil kassas. 

Kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega 20 € (perepilet).
Pilet müügil e-poes ja kassas. 

Foto: Helen Melesk
Pereüritus

Ekraanide keskel

Kumu kunstimuuseumi sari 4–8-aastastele lastele

Märtsis näitusel „Tulevik on tunni aja pärast. Eesti kunst 1990. aastatel”. Sel korral minnakse perehommiku raames uuele püsiekspositsioonile „Tulevik on tunni aja pärast. Eesti kunst 1990. aastatel“, kus saab uurida lähemalt uut näitusesaali mitme videoteose, installatsiooni, maali ja fotoga. Koos tunnijuhiga arutatakse ja otsitakse erinevaid ekraane ning nendes peituvaid lugusid. Arutatakse selle üle, kuidas lood jõuavad ekraanide maailma ja miks.

Iga kuu esimesel ja teisel pühapäeval kell 12.00–13.30 ootab Kumu tunnijuht lapsi koos nende vanematega elava kunsti keskele. Igas kalendrikuus tehakse põgusalt tutvust ühe uue näitusega Kumus ja leitakse üles seal peidus olevad lood. Lisaks saavad lapsed võimaluse katsetada ka põnevaid loovtöid ateljeedes.

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14 eurot (täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe saatva täiskasvanu puhul soovitame osta perepileti.Osaleda saab ka Eesti Kunstimuuseumi perehommikute ühiskaardiga (sisaldab 5 perehommikut omal valikul Kadrioru kunstimuuseumis või Kumu kunstimuuseumis), mille hind on 60 eurot.