fbpx

Otsing

Välja müüdud! Eriekskursioon näitusel „teamLab. Hõljuvad õied igavikumeres“ 19.04.2023 | 18.00

Kumu kunstimuuseum
Hind
20 €
teamLab. Näitusevaade. Hõljuvad õied igavikumeres. 2022. Kumu kunstimuuseum. © teamLab, Pace Gallery loal
Näitusetuur

Välja müüdud! Eriekskursioon näitusel „teamLab. Hõljuvad õied igavikumeres“

Eriekskursioon näitusel „teamLab. Hõljuvad õied igavikumeres

Vaid kolmel kolmapäeval on kunstihuvilistel võimalus saada osa eriekskursioonist Kumu hittnäitusel „teamLab. Hõljuvad õied igavikumeres“. Ekskursioonid toimuvad väikeses grupis pärast muuseumi sulgemisaega. Giidiks on näituse projektijuht Inga Jaagus.

Kohtade arv on piiratud, mistõttu soovitame piletid soetada varakult.

2001. aastal asutatud kunstirühmitus teamLab on üks tuntumaid digitaalse kunsti loojaid maailmas. Nende mõjusad ruumiinstallatsioonid on muutnud arusaama digitehnoloogia abil loodud kunstist ning vaimustanud miljoneid vaatajaid üle ilma. teamLabi näitus haarab külastaja üleni endasse. See on piirideta kunst, mis ümbritseb meid täielikult ja tõmbab meid kaasa kõigi meeltega.

teamLab esindab kunstisuunda, mis ülistab 21. sajandi alguse tehnoloogiat ja selle potentsiaali luua harmooniat keha ja meele ning inimese ja looduse vahel. Neis looduse eluringi kujutavates teostes justkui peegelduks inimlik unistus millestki ideaalsemast kui elu ise. Kumu kunstimuuseumis näidatakse kolme teost, mis kujutavad katkematute lainete, tärkavate, õitsevate ja närbuvate lillede ning tuleleekide kaudu looduse igavest ringkäiku. teamLabile omaselt on näitusesse kaasatud ka külastaja: mobiiliäpi abil saab igaüks süüdata leegi oma telefonis või käeviipega mõjutada seinal kasvavaid lilli.