fbpx

Otsing

Jagatud kogemused: Kunst antropotseeni ajastul 22.09.2023 | 12.00

Kumu kunstimuuseum
Täispilet: Kumu kunstimuuseum
14 €
  • Perepilet: Kumu kunstimuuseum
    28 €
  • Sooduspilet: Kumu kunstimuuseum
    9 €
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
    20 €
Näitusetuur
Teemaüritus

Jagatud kogemused: Kunst antropotseeni ajastul

Selle hooaja esimene „Jagatud kogemuste“ programm (endine „Kunstisari 60+“) toimub näitusel „Kunst antropotseeni ajastul“.

Koos uurime, mida tähendab antropotseeni mõiste ning kuidas see on seotud meie elutegevusega. Näitus pakub võimalust uurida ja avastada, kuidas kunst kajastab inimtegevuse mõju keskkonnale – seda nii kunstiajaloo kui ka kaasaegse kunsti varal. Läbi keskkonnaajaloo saame võimaluse vaadata uue pilguga vanemat ja uuemat kunsti, esitada küsimusi ning jagada enda keskkonnateemalisi kogemusi. Pärast näitusega tutvumist toimub geeltrüki töötuba Kumu graafikaateljees.

Sari „Jagatud kogemused“

Rahulikus tempos ringkäikudel tutvume Kumu püsi- ja vahetuvate näitustega. Ekskursioonile järgneb vestlus ja töötuba koos programmijuhi ja kutsutud külalisega Kumu hariduskeskuse ruumides, kus pakutakse teed ja küpsiseid. Sari „Jagatud kogemused“ tahab luua sidusat ja arutelu toetavat keskkonda eri põlvkondade vahel.

„Jagatud kogemused“ on hea võimalus kohtuda kultuurihuviliste eakaaslastega, õppida midagi uut ning jagada oma teadmisi ja kogemusi teiste osalejate ja programmijuhtidega.
Aita kujundada uut sarja! Iga kohtumise lõpus jagab programmijuht osalejatega tagasiside vormi, kuhu saab kirja panna enda tähelepanekuid, soove ja ettepanekuid.