Jagatud kogemused: Läbi su silmaterade musta kuru 27.10.2023 | 12.00

• Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
Kursus või töötuba
Näitusetuur

Jagatud kogemused: Läbi su silmaterade musta kuru

Oktoobris suundume hilisnõukogude perioodil töötanud naisgraafikute loomingut tutvustavale näitusele.
Sari „Jagatud kogemused“ näitusel „Läbi su silmaterade musta kuru“.

Neis mõnel juhul minimalistlikes, teisalt plahvatuslikes ja lopsakates pildiruumides peegeldub vastu autorite mitmekülgne suhe tolleaegsete keskkondade ja olemisviisidega. Paljud käsitletud teemad pakuvad mõtteainet ka täna ning astuvad sujuvalt nüüdsesse kunstipilti. Pärast näitusega tutvumist toimub töötuba Kumu graafikaateljees.

Sarjast

„Jagatud kogemused“ on hea võimalus kohtuda kultuurihuviliste eakaaslastega, õppida midagi uut ning jagada oma teadmisi ja kogemusi teiste osalejate ja programmijuhtidega.

Aita kujundada uut sarja! Iga kohtumise lõpus jagab programmijuht osalejatega tagasiside vormi, kuhu saab kirja panna enda tähelepanekuid, soove ja ettepanekuid.