fbpx

Otsing

Jõulud Kumus II 01.12.2023 – 31.12.2023

Kumu kunstimuuseum
Hind
300 €

Programm sisaldab üht Kumu töötuba juhendamise ja kõikide vajalike materjalidega 10–20 osalejale; muuseumipileteid ja peoruumi Kumu Reval Cafés.

Kumu vaade linnulennult. Foto: Tõnu Tunnel
Elamusprogramm
Noortele
Seenioridele
Täiskasvanutele

Jõulud Kumus II

„Jõulud Kumus II“ on hea võimalus oma kolleegide, pere või sõpruskonnaga käelisi tegevusi nautida ja hõrke suupisteid maitsta.

Programm sisaldab teile huvipakkuvat jõuluteemalist töötuba ja jõuluõhtusööki/suupistelauda Kumu Reval Cafés. Kohviku 2. korruse avara vaatega saali on võimalik tellida meelepärast joogi- ja söögipoolist. Kokkuleppel saab kasutada projektorit ja valida muusikat.

Ajakava:

  • Teie valitud töötuba (1‒2 h) algusega hiljemalt kell 18.00.

Pärast töötuba juhatab juhendaja külalised 2. korruse kohvikusse, kus neid tervitavad kohvikuteenindajad, kes on nende päralt ürituse lõpuni kell 20.00.
NB! Soovi korral võib pidu kesta ka kauem (lisandub lisatasu turvateenuse eest).

Töötubade valik:

Valge portselan

Kestus: 1,5–2 h

  • Töötoas valmistatakse valgest portselanmassist praktiline nõu või ehe, mis sobib kingituseks iseendale, sõbrale või pereliikmele. Jõulueelsel ajal on kauniks kingituseks näiteks küünlajalg, ehtetoos või -komplekt. Töötuba sisaldab käsitsi vormi modelleerimist, mille hiljem glasuurib Kumu keraamikameister. Pärast põletust ja glasuurimist on valminud ese lumivalge. Esemed saab kätte kahe nädala pärast.

Trükitud jõulusoov

Kestus: 1,5–2 h

  • Töötoas valmistatakse kuivnõelatehnikas jõulutemaatiline trükiplaat, millega on võimalik trükkida originaalseid graafilisi jõulukaarte. Trükiplaadina kasutatakse läbipaistvat plastiklehte, mis ei nõua osalejalt joonistusoskust – osalejad saavad läbipaistva lehe alla valida meelepärase foto või kujutise stuudios olevast valikust või võtta pildi ise kaasa.

Helgiheitja

Kestus: 1 h

  • Helkuri valmistamise töötoas loob iga osaleja helkurprossi, mida saab kinnitada nii üleriietele kui ka kotile ja mütsile. Helkiv pross on tore ja praktiline kingitus endale või sõbrale. Helkur kaunistatakse, joonistades materjalile meelepäraseid kujundeid või mustreid.

Paketi hind:

Kumu kunstimuuseum koostöös Reval Caféga pakub programmi soodsa fikseeritud hinnaga 350 €. Programm sisaldab üht Kumu töötuba juhendamise ja kõikide vajalike materjalidega 10–20 osalejale (soovi korral on võimalus teha mitu töötuba paralleelselt); muuseumipileteid (kõik Kumu näitused on võimalik külastada samal päeval muuseumi avatud ajal) ja peoruumi Kumu Reval Cafés.

Programmi hinnale lisandub Reval Cafést tellitud menüü hind.

Reval Cafe näidispaketid

Programmi ettemaksu (50% Kumule, 50% Reval Caféle) palume teil tasuda viis tööpäeva enne ürituse toimumist.

Tellimust on võimalik tühistada 48 tundi enne programmi toimumist.

Kontakt

Maari Hinsberg

Kumu stuudiote kuraator

Reval Café Catering