fbpx

Otsing

VÄLJA MÜÜDUD! Jõulujazz 2020: MÉLODIE GIMARD (Hispaania) – (Los Aurora asendus) 28.11.2020 | 20.00

Kumu kunstimuuseum
Täispilet
25 €

Piletid Piletilevist 25.90 – 20.90

Kontsert

VÄLJA MÜÜDUD! Jõulujazz 2020: MÉLODIE GIMARD (Hispaania) – (Los Aurora asendus)

Asukoht: Kumu auditoorium

NB! Seoses COVID-19 olukorraga maailmas on muutunud 28. novembril kell 20.00 Kumu auditooriumis  toimuva kontserdi esineja – Los Aurora (Hipaania) asemel esineb Hispaania ansambel Mélodie Gimard „Numen” koos flamenko-tantsijaga.

Los Aurora (Hispaania) kontserdile 28. novembriks või 23. aprilliks ostetud piletid tagavad sissepääsu 28. novembril kell 20:00 toimuvale Mélodie Gimard „Numen“ kontserdile.

Juhul kui teile uus esineja ei sobi, siis piletid saab tagastada või vahetada Jazzkaare kinkekaardi vastu enne kontserdi toimumist 28. novembril. Tavapileti omanikud saavad piletid tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamades ja Viru Keskuse infopunktis.

 

MÉLODIE GIMARD (Hispaania)

Koosseis: Mélodie Gimard vokaal & klaver, Laura Marchal – vokaal, Pablo Gome – löökpillid, Martí Corbera – tants, Jason Hunter – trompet

Kestus: 1 h 15 min

Numen” on interdistsiplinaarne projekt, Mélodie Gimardi esimene album, mis esindab noore kunstniku väljendustvabadust endale omase flamenko mõjuga. Selle muusika kaudu räägib Mélodie Gimard oma loo ühendades flamenkotraditsiooni jazzi, klassika ning kaasaegse muusikaga.

Mélodie Gimard on noor Prantsuse pianist, helilooja ja arranžeerija. 2013. aastal lõpetas ta kiitusega klassikalise klaveri eriala Escola Superior de Música de Catalunyas, samas lõpetas ta ka flamenkomuusika magistri, spetsialiseerudes klaveri erialale. Mélodie Gimardit on pälvinud palju tähelepanu ning on noppinud auhindu erinevatelt konkurssidelt. Hoolimata noorusest jõuab ta ühendada pianistkarjääri mitmete erinevate riiklike ja rahvusvaheliste projektide ning muusikute-festivalidega.

Esmakordselt Eestisse tulev bänd toob meieni südandsoojendava flamenkomuusika kirgliku tantsuga.

NB! Viiruse leviku tõttu palume kõigil Kumu auditooriumis toimuvatel sündmustel meie külastajatel kanda maski.