fbpx

Otsing

Uue skulptuurinäituse ja muuseumitundide tutvustus 25.01.2022 | 15.30

Kadrioru kunstimuuseum
Üritusel osalemine on õpetajale tasuta
Foto Karel Zova. Eesti Kunstimuuseum
Õpetajale

Uue skulptuurinäituse ja muuseumitundide tutvustus

Kadrioru kunstimuuseum ootab õpetajaid 25. jaanuaril (eesti keeles) ja 26. jaanuaril (vene keeles) kell 15.30 õpetajate infopäevale, kus tutvustatakse uut näitust „Avamäng skulptuurile” ning räägitakse lähemalt lasteaia ja kõikide kooliastmete muuseumitundidest.

Infopäeval tutvustame, kuidas esmakordselt tervikuna esitletav Eesti Kunstimuuseumi väliskunsti skulptuurikogu võimaldab uurida ja mõista antiikkultuuri pärandi tähtsust Euroopa kultuuriloos. Esitleme mängulisi võtteid skulptuurikunsti uurimiseks ning külastame avatud restaureerimistöökoda. Haridusprogrammid lõimivad kunsti, ajalugu, loodusõpetust ja matemaatikat.

Üritusel osalemiseks palume end kirja panna hiljemalt 23. jaanuaril 2022.
Registreerimine vormi kaudu SIIN

Kava:

15.30–15.35 Tervitussõnad ütleb Eesti Kunstimuuseumi haridustöö arendaja Signe Siim
15.35–16.00 Lasteaia ja I kooliastme muuseumitunde tutvustab Kadrioru kunstimuuseumi haridustöö kuraator Laura Berta Vahtra
16.00–16.30 Näitusest annab ülevaate Kadrioru kunstimuuseumi skulptuurikogu hoidja ja näituse kuraator Maria Väinsar; venekeelsel infopäeval Aleksandra Murre, Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi direktor)
16.30–17.05 II ja III kooliastme ning gümnaasiumi muuseumitunde tutvustavad Kadrioru kunstimuuseumi haridustöö kuraatorid Eneli Raal ja Ilona Kroon

Infopäev toimub Kadrioru kunstimuuseumis. Üritus on tasuta ja kestab orienteeruvalt 1,5 tundi.