fbpx

Otsing

Kumu Dokumentaal: Dieediillusioonid 08.09.2021 | 18.00

Kumu kunstimuuseum
Arhiiv_Kumu Dokk
Film

Kumu Dokumentaal: Dieediillusioonid

Rež Michal Siewierski
USA 2019, 84 min
Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega
Seansile järgneb küsimuste-vestluse ring, mida veab eestikeelsete subtiitrite autor, toitumisnõustaja Rain Vainik ja Eliis Salm.
Asukoht: Kumu auditoorium

Oma uues filmis „Diet Fiction“ („Dieediillusioonid“) näitab USA dokumentalist Michal Siewierski („Food Choices“ („Toiduvalikud“), 2016), et miks ja kuidas ka kõige populaarsemad dieedid lõpuks ikkagi ei toimi. Siewierski kutsub meid silmiavavale teekonnale dieedipidamise vastuolulises maailmas, tutvustades šokeerivaid fakte ja paljastades eksitavaid müüte. Kalorite lugemine, portsjonite kontroll ja arutu treenimine viivad vaid sügavamale jo-jo dieeditamise sohu. Paremad, lihtsamad ja teaduspõhised lahendused on igaühe käeulatuses. Ei kõla küll murrangulisena, kuid puuviljad, köögiviljad ja täisteratooted ongi kasulikud. Kuidas aga saada nendega tõeliselt sõpradeks? Film „Diet Fiction“ esitab tõendusmaterjale ja lahendusi, kuidas dieeditööstuse turundusnippe läbi nähes ning arukamalt tegutsedes parandada iseenda, oma lähedaste ja lõpuks kogu planeedi tervist.

https://www.michalsiewierski.com

Sissepääs filmilinastustele on tasuta!
NB! Viiruse leviku tõttu palume arvestada, et alates 9.08.2021 jõustunud Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uute korraldustega seoses tuleb kõigil auditooriumi külastajatel (alates 18. eluaastast) esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks koos isikut tõendava dokumendiga.
Loe täpsemalt kehtivatest külastustingimustest.

Liitu uudiskirjaga