fbpx

Otsing

Kumu noorteklubi infoõhtu 29.09.2020 | 16.30

Kumu kunstimuuseum
Kumu noorteõhtu 2019. Foto: Enlil Sonn
Teemaüritus

Kumu noorteklubi infoõhtu

Kumu kunstimuuseumis tegutseb Kumu noorteklubi, mis korraldab põnevaid üritusi noortelt noortele ning mis käib koos kord nädalas. Noorteklubi annab ainukordse võimaluse rakendada oma varjatud andeid uutes huvitavates väljakutses ning leida endale selle käigus ägedaid mõttekaaslasi.

Kumu kunstimuuseum tegutseb vahetus dialoogis noortega. 2015. aasta kevadel loodud Kumu noorteklubi liikmed planeerivad üritusi nii omavanustele kui ka laiemale publikule. Eesmärgiks on pakkuda programmis olevatele näitustele uudseid lähenemisi, luua põnevaid töötubasid ning arendavaid ja lõbusaid vaba aja veetmisviise, muutes seeläbi muuseumi noortele meelepäraseks ja avatud keskkonnaks.

Kas soovid noorteklubist rohkem teada saada ning selle liikmetega lähemalt tutvuda? Parim võimalus selleks on osaleda Kumu noorteklubi infoõhtul Kumu hariduskeskuse auditooriumis. Sündmusel tutvustavad noorteklubi liikmed ja juhendajad eelmiste aastate tegevusi ja projekte ning toimub põnev töötuba.

Kui oled 15–20-aastane ja sul on soov oma lennukad ideed ellu viia, arendada loovust, saada inspiratsiooni uute inimestega tutvumisest ning koos teistega esmalt ehk uskumatuna tunduvaid projekte teostada, siis Kumu noorteklubi on just see õige koht!

Sügishooajal võtab Kumu noorteklubi fookusesse Egiptuse ja vanaaja kultuuri. Igal aastal korraldavad noorteklubi liikmed Kumus ürituse, mis on loodud koostöös või inspireeritud mõnest Kumu vahetuvast näitusest. Sügisel avatakse Kumus Vana-Egiptuse kunsti suurnäitus, kus on eksponeeritud arheoloogilised leiud. Ligi 200 originaaleseme kaudu tutvustatakse egiptlaste kultuuri, kunsti, harjumusi ja igapäevaelu. Detsembris toimuvasse „Noorteõhtu“ programmi kuuluvad nii ekskursioonid, põnevad töötoad kui ka performatiivsed etteasted, mida oktoobris üheskoos planeerima asutakse.

Infoõhtul osalemiseks ja klubisse kandideerimiseks registreeri end siin.

Tule Kumu noorteklubisse!

Üritus on tasuta.