fbpx

Otsing

Kunst ja keskkond 05.05.2023 – 08.10.2023

Kumu kunstimuuseum
Hind grupilet kuni 10 osalejat
200 €

Iga lisanduv osaleja +20 eurot/osaleja. Hinnad kehtivad 20 osalejaga grupile.
Suuremad grupid – hinnad kokkuleppel.

Plakatitest valminud märkmikud
Elamusprogramm
Noortele
Seenioridele
Täiskasvanutele

Kunst ja keskkond

Tule meisterda omanäoline ja keskkonnahoidlik märkmik!

Elamusprogramm „Kunst ja keskkond“ ühendab kunsti ja keskkonna teemalise näituse „Kunst antropotseeni ajastul“ külastuse ning jätkusuutliku töötoa Kumu kunstistuudios. Programm sobib hästi sõpruskonnale, sünnipäevalistele või töökollektiivile.

Esmalt külastatakse koos programmijuhiga näitust, kus uuritakse antropotseeni ehk inimeste ajastu jälgi planeedil ning seda, kuidas Eesti kunstnikud on neid oma loomingus käsitlenud. Aina kiirenevad keskkonna- ja kliimamuutused vajavad mitte ainult tehnoloogilisi ja poliitilisi lahendusi, vaid esitavad väljakutse ka inimeste käitumisele ning panevad proovile meie eetilised tõekspidamised ja kujutlusvõime.
Näitena jätkusuutlikust taaskasutusest saab töötoas meisterdada plakatitest, ajakirjadest ja muudest leidmaterjalidest märkmiku. Osalejad õpivad köitma käepärast vihikköites märkmikku ning valmistavad sellele origami meetodil kaaned. Töö tulemusena valmiv taskuraamat on vajalik tarbeese meisterdajale endale või kena kingitus lähedasele või sõbrale.

Töötuba ei eelda varasemat kunsti- või käsitöökogemust ning sobib täiskasvanutele ja noortele alates 13. eluaastast.
Kahetunnine programm toimub ettetellimisel eesti, inglise või vene keeles.