fbpx

Otsing

Maalimise töötuba „Liigutuslained“ 13.11.2022 | 11.30

Kumu kunstimuuseum
Täispilet: Kumu kunstimuuseum
14 €
  • Perepilet: Kumu kunstimuuseum
    28 €
  • Sooduspilet: Kumu kunstimuuseum
    9 €
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
    20 €
Kursus või töötuba
Pereüritus

Maalimise töötuba „Liigutuslained“

Maalimise drop-in-töötuba „Liigutuslained“ lastele ja peredele Kumu hariduskeskuses.

Juhendatud loovtegevuses saab iga osaleja muuta värvijoone tõmbeliigutusega maaliliseks laineks, millest lõpuks valmib kõigi osalejate ühisteos. Töötuba on inspireeritud näitusest „teamLab. Hõljuvad õied igavikumeres“ ning kunstirühmituse sageli kasutatud lainekujundist ja ideest, et kõik ookeanid ja kõik maailma lained on omavahel seotud.

2001. aastal asutatud kunstirühmitus teamLab on üks tuntumaid digitaalse kunsti loojaid maailmas. Nende mõjusad ruumiinstallatsioonid on muutnud arusaama digitehnoloogia abil loodud kunstist ning vaimustanud miljoneid vaatajaid üle ilma. teamLabi näitus haarab külastaja üleni endasse. See on piirideta kunst, mis ümbritseb meid täielikult ja tõmbab meid kaasa kõigi meeltega.

Kumu kunstimuuseumis näidatakse kolme teost, mis kujutavad katkematute lainete, tärkavate, õitsevate ja närbuvate lillede ning tuleleekide kaudu looduse igavest ringkäiku. teamLabile omaselt on näitusesse kaasatud ka külastaja: mobiiliäpi abil saab igaüks süüdata leegi oma telefonis või käeviipega mõjutada seinal kasvavaid lilli.
Üritus on osa näituse „teamLab. Hõljuvad õied igavikumeres“ avaprogrammist.