fbpx

Otsing

Maarja Undusk ja Tiiu Sandrak: üleõuenaabrid Nigulistel külas 19.04.2023 | 17.00

Niguliste muuseum
Täispilet: Niguliste muuseum
14 €
  • Perepilet: Niguliste muuseum
    28 €
  • Sooduspilet: Niguliste muuseum
    9 €
  • Toetajapilet: Eesti Kunstimuuseum
    20 €
Vaade Tallinna Kirjanike Majale Niguliste muuseumi taevakorruselt
Loeng või vestlus

Maarja Undusk ja Tiiu Sandrak: üleõuenaabrid Nigulistel külas

Niguliste muuseumil on rõõm kutsuda külla lapsepõlvenaabreid Kirjanike Majast. Vestlusõhtu kunstnik Maarja Unduski ja tõlkija Tiiu Sandrakuga keskendub lapsepõlvele Kirjanike Majas ning maja värvikatele elanikele.

Ühtlasi on vestluse keskmes ka Niguliste kirik, mille valusid ja rõõme on saanud vastasmajast jälgida. Modereerib Niguliste muuseumi kuraator-koguhoidja Kerttu Palginõmm. Üritust toetab Eesti Kultuurkapital.

Sissepääs muuseumipiletiga. Soovijad saavad torniga tutvuda ja klaasliftiga sõita enne loengu algust. Loenguprogrammi vältel torni ei külastata. Arvestada tuleb suure publikuhuviga!

Õhtu jätkub kell 18 Kirjanike Maja musta laega saalis (Harju 1, III korrus) kirjandusliku kolmapäevaga, mis on pühendatud sarja 60. aastapäevale. Esimene kirjanduslik kolmapäev toimus vastvalminud Kirjanike Majas 17. aprillil 1963 ning sündmustesari on – väikese katkestusega 1990ndatel – jätkunud tänapäevani. Sõna saavad nii kolmapäevade korraldajad kui ka sarjas esinenud autorid Leelo Tungal, Triin Soomets jt, video vahendusel jagab oma mõtteid Paul-Eerik Rummo. Kolmapäevi meenutatakse sõnas ja pildis ning loomulikult kõlab musta lae all see kõige tähtsam – looming!