fbpx

Otsing

Välja müüdud! Mida keha ütleb? 12.03.2024
17.30–20.00

Kumu kunstimuuseum
Hind
18 €
Jānis Ābele liikumise töötuba. Fotod Anna-Maria Vaskovskaja
Kursus või töötuba

Välja müüdud! Mida keha ütleb?

Teisipäeval: 12.03 kell 17.30‒20.00
Juhendaja: Jānis Ābele

Uurime põnevat puudutuste maailma ja proovime muuta seda mängu kaudu veelgi sisukamaks. Selles töötoas avastame uusi viise, kuidas luua ühendust iseenda ja teiste inimestega ning leida elust rõõmu. Mänguliste tegevuste, enda puudutamise ja suhtlemismängude kaudu õpime, kuidas puudutus võib väljendada tundeid ja aidata luua inimeste vahel tugevamaid sidemeid ning kontrollida oma emotsioone ja käitumist.

Saad kogeda, kuidas mäng ja puudutused aitavad üksteist paremini mõista, usaldust luua ja veeta koos lõbusalt aega. Töötoas põimuvad kokku mäng ja treening. See annab puudutuse mõistele intiimsuhtest laiema tähenduse ja võimaldab nautida puudutuste ja mänguga kaasnevat soojust ja ühtekuuluvust. Töötoas näed, kuidas lihtne ja lõbus mäng võib rikastada suhteid ja tuua näole naeratuse.

Tule üksi või koos sõpradega!
Töötuba on osa melanie bonajo näituse “Kui keha ütleb Jah+” publikuprogrammist.

Lätlane Jānis Ābele on uudishimulik, maailmast lummatud mees. Ta uurib kujutlusvõimet, läheduse loomist ja kehalisust joonistamise, lugude lugemise, vanakooli jõumeeste matkimise, aususe ja füüsilise mängu kaudu.

Kursus toimub inglise keeles.