fbpx

Otsing

MozartFest II: Pavel Nersessian 21.12.2022 | 20.00

Kadrioru kunstimuuseum
monogrammiga kompositsioon Kadrioru lossi peasaalis
Monogrammiga kompositsioon Kadrioru lossi peasaalis
Kontsert

MozartFest II: Pavel Nersessian

MozartFest II 2022 tuleb taas iidsesse Tallinna, et nautida Wolfgang Amadeus Mozarti muusikat. Toompeal, Kohtu tn 6 asuvas Ungern-Sternbergide linnapalees (praegu Teaduste Akadeemia) ja Kadrioru lossi elegantsetes saalides ootavad teid neli erinevat kontserti, kus musitseerivad artistid Eestist ja välismaalt.

Programm:

Mozarti sonaat K. 283, G-duur
Mozarti fantaasia K. 475, c-moll
Mozarti sonaat K. 457, c-moll
Kõlavad Mozarti vokaal-, klaveri- ja kammermuusika meistriteosed. Leidke tee sellele ainulaadsele sündmusele ise, võtke kaasa lähedased ja sõbrad ning tulge koos nautima üht kõigi aegade suurima helilooja säravat muusikat. Toogu Mozarti muusika rahu ja rõõmu teie südamesse, las ta loob kirkust meie kauaoodatud jõuluaega.
Pavel Nersessian on ülemaailmselt tuntud pianist, aga ka tunnustatud interpreet Eestis. Mozartfest II ajal esitab Pavel kuulsaid teoseid Mozarti repertuaarist, tõelisi hümne ilule ja virtuoossusele, mis lummab publikut. Praegu USA-s elav Pavel reisib regulaarselt üle maailma, et esineda soolo- ja kammermuusikakontsertidel. Ta on ka Bostoni ülikooli silmapaistev klaveriprofessor.

Pavel Nersessian / www.pavelnersessian.com
www.mozart.eu