MozartFest: Pirjo Jonas, Piia Paemurru 20.12.2023 | 20.00

Kadrioru kunstimuuseum
Kontsert

MozartFest: Pirjo Jonas, Piia Paemurru

MozartFest III 2023 jõuab iidsesse Tallinna, et pakkuda kuulajatele naudingut Wolfgang Amadeus Mozarti muusikast.

Pirjo Jonas on tunnustatud koloratuursopran, kes laulab Tartus Vanemuise muusikateatris. Tema esituses kuuleb publik Mozarti kuulsaid helitöid nagu “Don Giovanni” aariaid ooperist “Võluflööt”. Klaveril saadab armastatud kontsertmeister Piia Paemurru, kes töötab Vanemuise teatris ning Eesti Teatri- ja Muusikaakadeeemias.

Kava

Ooperist “Võluflööt” öökuninganna aaria “Der Hölle Rache”
Ooperist “Röövimine Serailist” Blonde aaria “Durch Zärtlichkeit”
Ooperist “Don Giovanni” Zerlina aaria “Batti, batti o bel Masetto”
Ooperist “Figaro pulm” Susanna retsitatiiv ja aaria “Giunse alfin il momento… Deh vieni, non tardar”
Sonaat neljale käele D-duuris KV381
Ooperist “Võluflööt” Pamina aaria “Ach, ich fühl’s”
Ooperist “Zaide” aaria “Ruhe sanft”
Lühiooperist “Teatridirektor” Madame Herzi aaria “Da schlägt die Abschiedsstunde”
Ooperist “Don Giovanni” Donna Anna retsitatiiv ja aaria “Crudele? Non mi dir”

kaastegev Adrian Paemurru (klaver)

Kadrioru lossis ootavad teid viis erinevat kontserti, kus musitseerivad tuntud artistid Eestist ja välismaalt. Kõlavad Mozarti vokaal-, klaveri- ja kammermuusika meistriteosed. Leidke tee sellele ainulaadsele sündmusele ise, võtke kaasa lähedased ja sõbrad ning tulge koos nautima üht kõigi aegade suurima helilooja säravat muusikat. Toogu Mozarti muusika rahu ja rõõmu teie südamesse, las ta loob kirkust meie kauaoodatud jõuluaega.

vanemuine.ee/people/pirjo-puvi/
emic.ee/piia-paemurru-est