fbpx

Otsing

Online-kunstisündmus Püsinäitusel

Kumu kunstimuuseum
Hind
65 €
Hind 65 € kehtib gruppidele kuni 25 kuulajat, suuremad grupid kokkuleppel.
Tulevik on tunni aja pärast
Raoul Kurvitz. Pentatonic Color System. Programmid 01, 02 ja 03. 1994/1999/2020. Installatsioon 20 monitorile. Heli: Ariel Lagle. Programmeerimine: Andres Lepp. Eesti Kunstimuuseum
Täiskasvanutele
Tellitav koolitus

Online-kunstisündmus

Saage osa Eesti kunstiloost läbi turvalise virtuaalmaailma ja korraldage sõpradele või kolleegidele põnev kunstisündmus!

Kus iganes te ka ei viibiks – Käärikul või Uus-Meremaal, kodus või puhkusel Peipsi ääres –, siis nüüd on võimalik korraldada meelelahutuslik ja hariv online-kunstisündmus endale, oma perele, sõprus- või meeskonnale. Meeleolukas loeng ja vestlus kunstispetsialistiga lisab teie sünnipäevale, terrassiõhtule, meeskonnaüritusele või muule koosviibimisele värvika vahepala.

Eesti kunstiloo valitud teemad toome teie seltskonnani videosilla kaudu!

Tunniajalise live-kohtumise ajal Kumu kunstispetsialistiga saate osa loengust huvipakkuva kunstiteema või näituse kohta, esitada läbiviijale küsimusi ning üheskoos arutleda kerkinud teemadel. Loengut saadab arvukate reprodega esitlus.

Kestus: 60 min + 10 min aruteluks

Hind: 65 € (kehtib gruppidele kuni 25 kuulajat, suuremad grupid kokkuleppel)

Valige endale meelepärane teema või näitus:

  • Eesti kunst 20. sajandi alguses
  • Esimesed naiskunstnikud ja nende kujunemislugu
  • Sotsrealismist hüperrealismini

Näitused:

Online-loenguid viivad läbi Kumu kunstimuuseumi kuraatorid ja haridusspetsialistid. Kohtumine toimub vastavalt kokkuleppele Microsoft Teams’i või Zoomi kommunikatsiooniplatvormi vahendusel. Kuulajatel on tarvis üksnes head internetiühendust ja arvutit või nutitelefoni, eraldi platvormi alla laadida pole vaja. Programmi on võimalik tellida eesti, inglise ja vene keeles.  

Kontakt:

Tereza Špongolts

hariduskeskuse koordinaator