fbpx

Otsing

Ekskursioonid

Eesti Kunstimuuseumi filiaalide kõigil näitustel on võimalik tellida juhitud ringkäik, mis sobib nii turismigruppidele, töökollektiividele kui ka peredele ja sõpruskondadele. Ekskursioone on võimalik tellida nii eesti keeles kui võõrkeeltes.

Kõiki ekskursioone viivad läbi Eesti Kunstimuuseumi poolt atesteeritud giidid. Vastavalt soovile on võimalik giidituurile lisaks tellida töötubasid ja elamusprogramme.

Turismifirmad, kellel on sõlmitud Eesti Kunstimuuseumiga koostööleping, saavad giidituure broneerida e-tellimiskeskkonna kaudu.

Ekskursioonide tellimiseks palun võtke ühendust:

Kontaktid

Kumu kunstimuuseum

Niguliste muuseum

Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum

Adamson-Ericu muuseum

Giidiekskursioonide hinnad

Ekskursioon kuni 90 min
Hind*
eesti keeles 65 €
võõrkeeles 75 €

*hinnad koos käibemaksuga

Giidiekskursioonide hinnale lisandub muuseumi piletitasu.
Gruppide maksimumsuuruseks on 34 inimest + giid.

Tasumine ja garantiikiri

Ekskursiooni eest saab tasuda arvega ning kohapeal kaardiga või sularahas. Arvega maksmise korral palume tellijal saata garantiikiri, mille alusel väljastab Eesti Kunstimuuseum ekskursiooni toimumise järgselt arve ning maksmine toimub ülekandega.

Garantiikiri tuleb esitada hiljemalt 5 tööpäeva enne ekskursiooni või programmi toimumist vastava filiaali e-posti aadressile, kust programm telliti.

Garantiikirja palume märkida tellija/kontaktisiku andmed, tellitud ekskursiooni või programmi nimi, kestus ja osalejate arv, toimumise kuupäev, arve tasuja rekvisiidid (asutuse nimi, registrinumber ja aadress; eraisiku puhul nimi, isikukood, aadress) ja kontakttelefon ning lisada lause: kinnitame, et tasume programmi (ekskursiooni, kursuse vm) eest vastavalt Eesti Kunstimuuseumi esitatud arvele.