fbpx

Otsing

Ekskursioonid

Lepingulistele partneritele on loodud e-tellimiskeskkond, mis on mõeldud eelkõige gruppidele muuseumikülastuste broneeringute tegemiseks ja giidiekskursioonide tellimiseks.

Turismifirmadel ja eraisikutel, kes ei ole sõlminud koostöölepingut Eesti Kunstimuuseumiga, palume giidiekskursiooni tellimiseks ühendust võtta vastava filiaaliga.

Ekskursioonide tellimiseks palun võtke ühendust:

Kontaktid

Kumu kunstimuuseum

Niguliste muuseum

Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum

Adamson-Ericu muuseum

Eesti Kunstimuuseumis saavad ekskursioone läbi viia ja giiditeenust osutada ainult koolituse läbinud atesteeritud giidid.

Giidiekskursioonide hinnad:

Kumu kunstimuuseumis ja Kadrioru kunstimuuseumis Hind*
kuni 90 min eesti keeles 55 €
kuni 90 min võõrkeeles 65 €
Mikkeli muuseumis, Niguliste muuseumis ja Adamson-Ericu muuseumis Hind*
60 min eesti keeles 45 €
60 min võõrkeeles 55 €
Kadrioru kunstimuuseumi ja Mikkeli muuseumi ühisekskursioon Hind*
kuni 90 min eesti keeles 55 €
kuni 90 min võõrkeeles 65 €

*hinnad koos käibemaksuga

Gruppide maksimumsuuruseks on 34 inimest + giid.
Giidiekskursioonide hinnale lisandub muuseumi piletitasu.

Tasumine ja garantiikiri

Ekskursiooni eest saab tasuda arvega ning kohapeal kaardiga või sularahas. Arvega maksmise korral palume tellijal saata garantiikiri, mille alusel väljastab Eesti Kunstimuuseum ekskursiooni toimumise järgselt arve ning maksmine toimub ülekandega.

Garantiikiri tuleb esitada hiljemalt 5 tööpäeva enne ekskursiooni või programmi toimumist vastava filiaali e-posti aadressile, kust programm telliti.

Garantiikirja palume märkida tellija/kontaktisiku andmed, tellitud ekskursiooni või programmi nimi, kestus ja osalejate arv, toimumise kuupäev, arve tasuja rekvisiidid (asutuse nimi, registrinumber ja aadress; eraisiku puhul nimi, isikukood, aadress) ja kontakttelefon ning lisada lause: kinnitame, et tasume programmi (ekskursiooni, kursuse vm) eest vastavalt Eesti Kunstimuuseumi esitatud arvele.