fbpx

Otsing

JÄÄB ÄRA! Perehommik: Kunstniku rännuteed 29.01.2022 | 12.00

Adamson-Ericu muuseum
Hind
14 €

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14 (üks täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe täiskasvanud saatja korral palume teisel täiskasvanul osta lisapileti.

Pereüritus

JÄÄB ÄRA! Perehommik: Kunstniku rännuteed

Perehommikul kutsume 6–12-aastaste lastega peresid mängulisele ringkäigule avastama kunstnik Adamson-Ericu põnevat elu ja loomingut.

Perehommikul teeme Adamson-Ericu püsinäitusel ringkäigu ja tutvume mitmekülgse kunstniku teostega läbi mängude. Räägime sellest, et Adamson-Eric rändas oma elu jooksul paljudel maadel, ning vaatame, kuidas ta on saadud kogemusi ja teadmisi väljendanud oma loomingus. Imetleme nii tema maale kui ka isikupäraste mustritega tarbeesemeid. Perehommiku lõpetab Adamson-Ericu loomingust inspireeritud loovtöö muuseumi hubases õppeklassis.

Valitud laupäevadel kohtutakse Adamson-Ericu muuseumis kunsti keskel. Üritus on mõeldud lastega peredele kunstiga sõbraks saamiseks ning selleks, et veeta mõnusalt üheskoos üks loominguline ja eriline puhkepäeva hommik. Igal korral tutvutakse näitusega ja tehakse ka ise loovtööd.

Üritus kestab 1,5 tundi.

Palume perehommikule eelnevalt registreeruda.