fbpx

Otsing

Perehommik: Tulevikumaterjalid 24.09.2022 | 12.00

Adamson-Ericu muuseum
Hind
14 €

Ühekordsel külastusel on perehommiku pilet 14  (üks täiskasvanu ja ühe pere lapsed). Kahe täiskasvanud saatja korral palume teisel täiskasvanul osta lisapileti.

Pereüritus

Perehommik: Tulevikumaterjalid

Laupäevasel perehommikul kutsume 6–12-aastaste lastega peresid mängulisele ringkäigule näitusel „Mõjukas materjal. Disain ja uued tehnoloogiad
Üritus toimub eelregistreerimisega.

Seekordsel perehommikul vaatame ringi põneval disaininäitusel ning õpime tundma uudseid materjale (nagu Kombucha teeseenest valmistatud nahalaadne materjal, nutikas kangas jm) ja tehnoloogiaid (nagu 3D-printimine ja ultraheliõmblus). Ühiste mänguliste tegevuste kaudu uurime keskkonnasõbraliku disaini võimalusi. Perehommiku lõpetuseks anname muuseumi hubases õppeklassis „nähtava parandamise“ idee kohaselt vanale kampsunile uue elu.

Valitud laupäevadel kohtutakse Adamson-Ericu muuseumis kunsti keskel. Üritus on mõeldud lastega peredele kunstiga sõbraks saamiseks ning selleks, et veeta mõnusalt üheskoos üks loominguline ja eriline puhkepäeva hommik. Igal korral tutvutakse näitusega ja tehakse ka ise loovtööd.

Tuur algab kell 12.00. Üritus kestab 1,5 tundi.