fbpx

Otsing

Jõulujazz: PILLIKUD 04.12.2021 | 17.00

Kumu kunstimuuseum
Täispilet
15 €

Täispilet 15€

Sooduspilet 10€

Kontsert

Jõulujazz: PILLIKUD

Asukoht: Kumu auditoorium

Kestus/Duration: 1 h 15 min

Pillikud on seitsmepealine ansambel, mis ühendab jazzi, folgi ja popmuusika ning ammutab inspiratsiooni eesti keelest, loodusest ja rahvakultuurist. Ansambel tegutseb aktiivselt aastast 2018 ning selle ajaga on esinetud mitmel pool Euroopas ning ka kodumaistel festivalidel nagu Tallinn Music Week, Folk Rokib Tartus, Seto Folk jt. Aastal 2020 ilmus ansambli debüütalbum „Metsaunelm”, mis sai sooja vastuvõtu osaliseks nii kuulajate kui ka kriitikute poolt ning pälvis ka kaks Etnokulp 2020 nominatsiooni.

Pillikute kontserdid muudab eriliseks kolme naisvokaali magus sulam ning ansambli multiinstrumentalism – kava jooksul võib mängleva kergusega saada kitarristist laulja ning saksofonistist bassimängija. Jõulujazzi kontserdil kõlab lisaks albumi „Metsaunelm” lugudele ka uut loomingut, mis on kantud viimase kriisiaasta meeleoludest.

NB! Viiruse leviku tõttu palume arvestada, et Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldustega seoses tuleb kõigil auditooriumi külastajatel (alates 12. eluaastast) esitada saabudes dokument enda nakkusohutuse tõendamiseks koos isikut tõendava dokumendiga.
Loe täpsemalt kehtivatest külastustingimustest.