fbpx

Otsing

Priit Pihlap 65 ja Indrek Kalda „50 aastat laval“ 18.05.2023 | 19.00

Kumu kunstimuuseum
Täispilet
26 €

Täispilet 26€, pensionäri sooduspilet 24€

Priit Pihlap ja Indrek Kalda
Kontsert

Priit Pihlap 65 ja Indrek Kalda „50 aastat laval“

Asukoht: Kumu auditoorium

Kestus: 1h 30min

Maikuu pakub midagi erakordset ühele tõelisele muusikagurmaanile – oma 65ndat juubelit tähistab kontsertidega Priit Pihlap, kel ühtlasi täitub laval olemisest lausa 50 aastat!

Priit Pihlap on praegune liige ansamblis FIX, mis tähistab sel aastal 55ndat juubelit, ning kaasa löönud veel mitmetes koosseisudes, nagu Armaada, Apelsin jt. Ta on kirjutanud lugusid paljudele Eesti artistidele ja bändidele (Ivo Linna, Mati Nuude, Silvi Vrait jpt) ning tema repertuaari kuulub hulganisti ajatuid laule, nagu „Kuninganna”, „Üksik ratsamees” ja „Vana pildiraam”.

Kontsertidel teeb kaasa ka Indrek Kalda, kes on tegev ansamblites Justament ja Kaunimate Aastate Vennaskond, millel täitus 30 aastat tegutsemist, ning olnud ka ansamblites Kukerpillid ja Lindprii. Ta lummab publikut oma osava viiuli- ja klaverimänguga.

Need kaks meest on ühel laval esimest korda kahekesi ühise kavaga ning koos esitatakse kauneid eestikeelseid laule kolmel kevadõhtul Laitses, Tartus ja Tallinnas. See kordumatu muusikasündmus on ehe maiuspala igale eestikeelse muusika austajale, kes peab lugu sisukatest tekstidest ning headest meloodiatest.

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee