fbpx

Otsing

Raamist lahti ja kandmiseks kaasa 29.09.2023 – 25.02.2024

Kumu kunstimuuseum
Hind grupile alates
180 €

Programmi miinimumhind on 10 osaleja tasu, ehk 180 € / 200 €. Täiskasvanud ja noored 20 € /in.Lapsed (kuni 12a) 18 € /in. Hinnad kehtivad gruppidele kuni 20 inimest, suuremad grupid kokkuleppel.

Elamusprogramm
Noortele
Seenioridele
Täiskasvanutele

Raamist lahti ja kandmiseks kaasa

Tule disaini endale isikupärane kangaskott!

Elamusprogramm „Raamist lahti ja kandmiseks kaasa“ ühendab näituse „Raamist lahti. Leis, Tabaka, Rožanskaitė“ külastuse ning tekstiilitrüki töötoa Kumu kunstistuudios. Programm sobib hästi sõpruskonnale, sünnipäevalistele või töökollektiivile.

Esmalt külastatakse koos programmijuhiga näitust, kus tutvutakse kolme Balti kunstniku loominguga. Naisi ühendas oma kontekstist silmapaistvus – kõik kolm astusid vastu tollase kunstimaailma reeglitele nii oma tavapärasest erineva eneseesitlusega kui ka ruumiloome viiside ja kunstnikuks olemise peegeldustega.

Kolme kunstniku loomingust inspireerituna saavad osalejad pärast näitusekülastust Kumu hariduskeskuse graafikaateljees endale kangaskoti disainida. Meelepäraste šabloonide abil kompositsioone, sümboleid ja materjale kotile kombineerides sünnivad isikupärased ning praktilised kandekotid.

Töötuba ei eelda varasemat kunsti- või käsitöökogemust ning sobib täiskasvanutele ja noortele alates 13. eluaastast.

Kahetunnine programm toimub ettetellimisel eesti, inglise või vene keeles.