fbpx

Otsing

Tasapisi: Avaüritus 02.09.2020 | 11.00

Kumu kunstimuuseum
Foto: Kumu kunstimuuseum
Pereüritus
Publikuprogramm

Tasapisi: Avaüritus

2. septembril kutsub Kumu väikelastehommikute sari „Tasapisi“ kõiki 1–3-aastaseid lapsi Kumu sisehoovi lustima ja „Tasapisi“ sarjaga tutvust tegema! Tutvume nägudega, keda sellel hooajal väikelastehommikutel kohtame ning tähistame hooaja algust mängu ja tralliga!

Väikelastehommikute hooaja esimese kohtumise puhul on üritus tasuta ja toimub kunstimuuseumi sisehoovis, kuhu kõik huvilised mugavalt ära mahuvad! Ehk saab sellest mõne pisikese esimene külaskäik Kumusse!

Eelregistreerida pole tarvis. Kohtumispunkt Kumu sisehoovis hoone peaukse ees, mille läheduses võib sellel päeval märgata ka kunstnik Marko Mäetamme toredaid tegelasi.

Kumu kunstimuuseumi väikelastehommikud toimuvad septembrist maini iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval kell 11. Sari on mõeldud just neile kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga läbi lugude jutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste. Igal kohtumisel on uus ja huvitav teema, mida avavad mänguliselt näitustel ja stuudios Kumu hariduskeskuse töötajad.

Jaga oma pilte kohtumistest: #kumutasapisi