fbpx

Otsing

Tasapisi: Liikudes läbi ruumi 06.04.2022 | 11.00

Kumu kunstimuuseum
Hind
14 €

ks täiskasvanu ja ühe pere alaealised lapsed 14 €. Kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega 24 € (perepilet). Pilet müügil e-poes ja kassas

Foto: Yulia Bogacheva
Pereüritus

Tasapisi: Liikudes läbi ruumi

Kumu kunstimuuseumi sari 1–3-aastastele lastele aprillis näitusel „Konfliktid ja kohandumised. Nõukogude aja Eesti kunst (1940–1991)“.

Seekord avastame teostes erinevaid ruume ja keskkondi. Vaatame, milliseid eriskummalisi esemeid on kunstnikud paigutanud enda teostele, proovime kõndida nende jälgedes. Püüame leida näituselt ka juba tuttavaid esemeid ja olendeid, keda oleme näinud kodus, õues või muuseumis. Pärast näitusekülastust suundume ateljeesse, kus igal osalejal valmib kunstnike loomingust inspireeritud teos.

Iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval toimuvad Kumu kunstimuuseumis väikelastehommikud, mis on mõeldud kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga lugude jutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste kaudu. Iga kohtumine tiirleb ümber uue huvitava teema, mida avavad mänguliselt Kumu hariduskeskuse töötajad.

Eelnevalt on kasulik üle vaadata ka muretu muuseumikülastuse meelespea.

Jaga oma pilte kohtumistest: #kumutasapisi.

Seoses piirangutega võib ette tulla muudatusi.