fbpx

Otsing

Tasapisi: Nägudeni ja tegudeni 14.09.2022 | 11.00

Kumu kunstimuuseum
Hind alates
14 €

Üks täiskasvanu ja ühe pere alaealised lapsed 14 €. Kaks täiskasvanut koos pere alaealiste lastega 24 € (perepilet). Pilet müügil e-poes ja kassas

Tasapisi tunnusvisuaal. Väikelaps näituse saalis
Foto: Yulia Bogacheva
Pereüritus

Tasapisi: Nägudeni ja tegudeni

Septembrikuus ootame 1–3-aastasi lapsi koos lapsevanema või saatjaga osa võtma väikelastehommikust, mis toimub näitusel „Kunst mugavustsoonis? Nullindad Eesti kunstis.
Seekord toimub väikelastehommik Kumu kaasaegse kunsti galeriis, kus otsitakse ja märgatakse erinevaid tegusaid inimesi. Vaadatakse, kes nad on ja mida nad teevad. Mõtiskletakse, mida võiks välja lugeda nende inimeste nägudest ja mida võiks arvata nende tegudest. Uuritakse, kas ka asjad ja paigad võivad rääkida meile midagi inimese kohta.

Sarjast:

Iga kuu esimesel ja teisel kolmapäeval toimuvad Kumu kunstimuuseumis väikelastehommikud, mis on mõeldud neile kõige pisematele vanuses 1–3 eluaastat. Koos lapsevanema või saatjaga on nad oodatud tutvuma kunstiga lugude jutustamise, mängu, muusika, liikumise ja teiste toredate loovtegevuste kaudu. Igal kohtumisel on uus huvitav teema, mida avavad mänguliselt Kumu hariduskeskuse töötajad.
Soovitame alati enne külastust tutvuda infoga Külastaja meelespea lehel.
Külastaja meelespea

Jaga oma pilte kohtumistest: #kumutasapisi