fbpx

Otsing

Grupp on täitunud! Teistmoodi teisipäev: merevaik ehtes – materjali ilu ja valu 14.11.2023 | 17.00

Adamson-Ericu muuseum
Hind osalejale
15 €

Tasumine kassas. Nelja korra hind 50 eurot

Katrin Veegen. Merevaigust ehe. Autori loal
Töötuba

Grupp on täitunud! Teistmoodi teisipäev: merevaik ehtes – materjali ilu ja valu

Seekordses töötoas valmistame ehte või meene, mille peamiseks materjaliks on iga osaleja enda poolt töödeldud merevaik. Juhendaja on ehtekunstnik Katrin Veegen.
Teeme tutvust merevaigu kui materjaliga ning õpime tegema vahet ehtsal ja imitatsioonil. Lisaks kasutame tehnikaid, et anda merevaigule soovitud kuju või faktuur. Samuti saab katsetada merevaigu poleerimist. Valminud detaili vormistame praktiliseks ehteks või meeneks.
Katrin Veegen on professionaalne ehtekunstnik, kes on lõpetanud vastava eriala Eesti Kunstiakadeemias ning täiendanud end ka Birminghami ülikoolis. Kunstnik töötab vabakutselisena oma Tallinna vanalinnas asuvas stuudios, luues omanimelise brändi ehteseeriaid ja unikaalseid autoriehteid. Katrin Veegeni loomingut on kandnud nii Eesti Vabariigi Presidendi proua kui ka teised lugupeetud eesti ehtekunsti austajad. Autor on osalenud näitustel nii Eestis kui välismaal ning teda on tunnustatud mitme erialase preemiaga.
Huvilised saavad kunstniku tegemistel silma peal hoida Instagramis ja Facebookis:

Sarjast

Inspireerivas muuseumikeskkonnas kohtutakse neli korda poolaastas teisipäeva õhtuti, et omandada erinevaid kunstitehnikaid ja -võtteid.

Täiskasvanud huvilisi juhendavad professionaalsed kunstnikud, kelle käe all õppides valmivad põnevad kunstiteosed. Töötubades osalemine ei nõua eelnevaid oskusi ega kogemusi.
Oodatud on kõik huvilised. Vahendid on olemas kohapeal.

Töötuba kestab umbes 2 tundi.

GRUPP ON TÄITUNUD!