Ugala teater: Emadepäev 18.11.2020 | 19.00

Kumu kunstimuuseum
Täispilet

21/17 €

Piletid müügil Ugala kassas, tel 433 0777 / , Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides ning internetis

Ugala "Emadepäev"
Etendus

Ugala teater: Emadepäev

Asukoht: Kumu auditoorium

Autor ja lavastaja: Liis Aedmaa
Kunstnik: Annika Lindemann
Muusikaline kujundaja: Peeter Konovalov
Valguskunstnik: Villu Konrad
Videokunstnik: Katre Sulane
Koreograaf: Liisa London
Osades: Jaana Kena, Kadri Lepp, Triinu Meriste ja Terje Pennie või Liina Tennosaar
Kestus: 2 h ja 10 min, vaheajaga

Keskmine ema vastab ühe päeva jooksul kuni kolmesajale oma laste esitatud küsimusele. Ka juhul, kui isa viibib neile lähemal, pöördub 82% väikelastest oma küsimusega esmalt ema poole. Sõbra juurest või koolist koju jõudes on veel enne välisukse sulgumist lapse esimene küsimus enamasti: „Kus ema on?“
Aga millal emad oma küsimusi küsida saavad? Kelle poole on neil pöörduda? Meie otsustasime, et pöördume publiku poole ja räägime asjadest nii, nagu need on.

NB! Viiruse leviku tõttu palume kõigil Kumu auditooriumis toimuvatel sündmustel meie külastajatel kanda maski.